Патрульна поліція випустила проєкт проти автомобільного сексизму

від | Жов 28, 2021 | Новини

До Дня водія, який відзначається 31 жовтня, патрульна поліція України представила серію роликів, направлену на подолання гендерних упереджень щодо водійок.

У соцмережах щодня можна натрапити на дискримінаційні висловлювання щодо жінок за кермом за гендерною ознакою.

 

Для того, щоб долати автомобільний сексизм в Україні, патрульна поліція презентувала серію роликів – на три справжні дискримінаційні коментарі відповідають три жінки-водійки. Причому відповідають діями, а не словами.

 

Дизайнерка одягу й автогонщиця Олена Іванова дрифтує навколо пральних машин, менеджерка та мотогоншиця Ірина Надєєва ганяє довкола гори з каструль, а лейтенантка поліції Валентина Семенюк виконує поліцейський розворот і проїжджає у коридор з повітряних кульок, які зазвичай дарують на виписку породіллям.

 

Кампанія нагадує нагадує, що гендерно-рольові стереотипи в автомобільній сфері давно себе вичерпали.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!