Національний день дівчат у технологіях

від | Жов 5, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Технологічні сфери є одними із найбільш провідних та інноваційних, однак частка дівчат і жінок у них все ще залишається низькою. Згідно останніх даних Держстату на початок 2020/21 навчального року близько 10% дівчат навчалися на інженерних спеціальностях, а на спеціальностях галузі інформаційних технологій – близько 17%. Щоб збільшити кількість дівчат у сферах STEM, у 2018 році було засновано Національний день дівчат у технологіях.

У цей день дівчата з усієї України відвідують технологічні компанії, щоб познайомитися з особливостями їхньої діяльності та дізнатися, як жінки можуть побудувати свою кар’єру у сферах технологій.

11 жовтня технологічні компанії з усіх регіонів України фізично або віртуально відкриють свої двері дівчатам віком 14-22 роки з філіалів Дівчата STEM (навчальних закладів відповідних регіонів). На учасниць екскурсій очікує знайомство з фахівчинями, розповіді про роботу в технологічних компаніях зсередини, нові знання про технології. Щоб взяти участь навчальним закладам необхідно долучитися до спільноти Дівчата STEM та подати свою заявку за посиланням. 

У другій половині дня відбудеться фінальна онлайн конференція, під час якої представниці Міністерства цифрової трансформації України, а також провідних технологічних компаній поділяться своїми секретами успіху у сфері технологій та дадуть поради дівчатам. Реєстрація на фінальну онлайн конференцію.

День дівчат у технологіях організовують CSR Ukraine, експертна організація Центр Розвиток КСВ та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!