«Нам пощастило жити в час, коли наше тіло належить нам самим». Нова колекція KEEPSTYLE

від | 13.09.2021 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

У новій осінній колекції бренд KEEPSTYLE розповідає про тіло, як про унікальний витвір мистецтва. Ідея колекції POSE розповісти про те, що бути закоханим у своє тіло не просто нормально, а єдиний правильний шлях.

«Нам пощастило жити в час, коли наше тіло належить нам самим: у плані самовираження, пізнання та сексуальності. З’явилася потреба подружитися з тілом, навчитися працювати з його енергією. Адже тепер ми знаємо, що в єднанні своїх бажань і рухів лежить величезний кайф», — розповідає засновниця бренду Лера Куткова.

Бренд зібрав історії дівчат, які брали участь у зйомках нового лукбуку. Яна, Тола та Леся розповіли, як складаються їхні відносини з власним тілом.

Яна: З початком роботи у в модельному бізнесі в будь-якому випадку починаєш порівнювати себе з іншим, помічати найменші недоліки та навіть надумувати їх. Я бачила стільки дівчаток, які не люблять себе, своє тіло і виснажують себе голодуванням, жорсткими дієтами й тренуваннями. У багатьох дівчат моделей немає менструації або ж великі ментальні проблеми пов’язані зі сприйняттям себе.

Я сама зіткнулася з такою проблемою. На перший контракт я полетіла в 18 років. До слова, я була завжди худа, ніколи ні в чому себе не обмежувала й зі спорту в мене була тільки ходьба. Через два місяці я вийшла з модельних параметрів і агентство відповідно вказало на це. Після різкого схуднення через жорсткі дієти та тренування я перестала адекватно оцінювати себе й була завжди недостатньо худа. Я робила все те, що тільки погіршувало мій моральний та фізичний стан.

Зараз же мені 20, я все ще дотримуюся модельних параметрів, але намагаюся прислухатися до себе й до самопочуття. Займаюся розтяжкою, ходжу на пробіжки та на масажі. У мене вже немає мети бути худою, головне — це здоров’я.

Як же я рада все частіше бачити цю думку й у соцмережах та бачити на сторінках брендів моделей з абсолютно різною вагою, з відретушованими розтяжками та складками. Це нагадує про те, що абсолютно кожна дівчина красива в будь-якій вазі й не потрібно ніколи гнатися за ідеалом, тому що його немає. Важливо носити те, що хочеш ти, у чому тобі комфортно й у чому ти відчуваєш себе максимально впевнено, адже, навіть на кастингах багато дівчаток беруть на роботу завдяки харизмі та впевненості в собі. Головне — це відчувати своє тіло, розуміти, що саме йому зараз потрібно, дякувати та любити.

Тола: Наше тіло це насамперед наша зв’язок із зовнішнім світом і нічого більшого. Люди самі вклали в нього якийсь сенс. Я стикаюсь із булінгом, через те, ким я народилася, скільки себе пам’ятаю.

Коли я вчилася в школі в другому класі діти несподівано помітили, що я чимось відрізняюся від них. У мене не було друзів у школі до 10 го класу. Мене не брали, влаштовували «темні», зі мною не сідали за одну парту «щоби не заразитися чорнотою», підкидали саморобні «квитки до Африки» і т.д.. Я відчувала на собі й на моїй мамі злісні погляди бабусь, що сидять на вулиці. Я бачила, як мого батька побив білий хлопець, коли я була маленька, просто тому, що він такий, який є. Я чула всі ці мерзенні об’єктивізації, бо я «екзотика».

З життєрадісної дитини, бажаної, улюбленої та щасливої я перетворилася у свого головного ворога — я сама себе не приймала. Я хотіла бути білою, я вирівнювала волосся, від чого вони в якийсь момент просто почали відвалюватися. І напевно, найжахливіше, що в цьому всьому себе звинувачувала себе моя мама, хоча я вважаю, що вона подарувала мені найдорожче, що є в мене — моє тіло.

Зараз зі мною все гаразд, на моєму життєвому шляху трапляються люди, які люблять мене і приймають мене. У мене часто буває відчуття, ніби світ трохи змінився в кращу сторону і все почали бути більш лояльні. Я й сама провела велику роботу над собою, щоби розуміти свою цінність. Щоби розуміти, чому я, як і всі гідна жити та любити.

Це зробило мене такою, яка я є зараз. Я сильна, стійка, відкрита й добра дівчина. Хоч, чесно кажучи, найбільше я б хотіла ніколи цього досвіду не переживати. Ми не маємо контролю над своїм тілом, ми не вибираємо, ким народжуватися. Ми вибираємо тільки те, як нам ставиться до самих себе й до оточення. І якби я могла вплинути на світ, я б попросила людей відноситься до всіх із любов’ю.

Леся: Розлад харчової поведінки — це ціна за те, ким я є зараз. Безсумнівно, анорексія — гірші два роки мого життя, повні хворобливих спогадів, страху перед їжею, ненависті до свого тіла. Але, паралельно з цим — неоціненний досвід, який показав мені, наскільки моє тіло заслуговує любові та поваги.

Ера соціальної ідеалізації на просторах мас-медіа щодня нагадує нам про те, що ми «не такі»:

«Твої груди –- вона занадто великі / маленькі, виглядає не естетично»

«Твої розтяжки надто глибокі — сховай»

«Целюліт — це хвороба й неприродно»

«Їж менше, ти занадто товста, я про твоє здоров’я дбаю»

«Їж більше, ти занадто худа, виглядає хворобливо»

Я ЗАНАДТО…, Я ЗАНАДТО… Я занадто, що, нормальна?! Занадто жива?!

Люди надають гігантське значення виду оболонки, що називається Т І Л О М, забуваючи про існування двадцяти одного граму душі, який просто випаровується в кінці життєвого циклу. Зараз, коли моя голова повна здорових думок, я все роблю ВІД душі та ДЛЯ душі: танцюю, малюю, сміюся, сплю голяка, слухаю музику, подовгу розглядаю себе в дзеркалі, смачно їм, читаю, надягаю те, що приносить задоволення, а не вигідно підкреслить або сховає, ходжу в кіно сама, тому що наодинці із собою повинно бути цікаво!

Свобода від комплексів і думки людей, для яких ти, можливо, став найяскравішою подією за тиждень, дарує тобі впевненість, а значить — силу.

Колекція POSE дивує новим для бренду, вибором тканин, саме з їх допомогою, розкривається ідея колекції. Так в POSE представлені топи, лонгсліви й боді з різних видів сітки. В основі кольорової палітри колекції «тілесні» відтінки: ванільний, пісочний, шоколадний. Не залишилися осторонь і яскраві слогани, характерні для KEEPSTYLE: «i’d like to be naked», «light my fire» і «today call me mistress».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Співачка Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць

Співачка Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць

Українська співачка Тіна Кароль разом із вітчизняним масмаркет-брендом One by One створили патріотичну колекцію одягу, щоб зібрати гроші для українських військовослужбовиць. Слоган і головний меседж колекції — «Вільні...

Українська дизайнерка Лілія Літковська на Berlin Fashion Week представила нову колекцію з сукнею, вишитою «Молитвою українського націоналіста»

Українська дизайнерка Лілія Літковська на Berlin Fashion Week представила нову колекцію з сукнею, вишитою «Молитвою українського націоналіста»

Українська дизайнерка Лілія Літковська представила нову колекцію весна-літо на Berlin Fashion Week, що розпочався 16 січня. Колекція отримала назву «Веснянка» — на честь традиційних українських пісень, які звучать на...