Як зрозуміти аутизм? —  абетка толерантності для дорослих

від | Сер 26, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Громадське об’єднання Happy Today презентувало серію з дев’яти коротких відеороликів про те, як зрозуміти аутизм та сприймати людей з розладами аутистичного спектру (РАС). Ролики створені за принципом своєрідної абетки про толерантність для дорослих.

 

У кожному відео розкривається одна з тем, необхідних для розуміння нейровідмінних людей.

 

Серія відеороликів доступі на сайті, YouTube каналі та у соціальних мережах Happy Today. А також транслюється у офлайн та онлайн-кінотеатрах та на телеканалах.

 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!