В Україні запустили кар’єрний хаб для жінок

від | Сер 20, 2021 | Новини

Часто саме фінансова залежність від кривдника стає причиною того, що жінки залишаються у небезпечних стосунках, де присутнє домашнє насильство.

Для розв’язання цієї проблеми Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії запускає онлайн ресурс – кар’єрний хаб «Розірви коло». Платформа спрямована розвивати професійний потенціал і фінансову спроможність жінок, які зазнають насильства, або знаходяться у складних життєвих обставинах.

Через платформу користувачки можуть:
⦁ отримати індивідуальну підтримку в пошуку роботи від кар’єрної радниці. Зокрема, у складанні резюме та кар’єрного плану, визначенні професійних пріоритетів;
⦁ отримати психологічну підтримку щодо працевлаштування та адаптації на новому робочому місці;
⦁ взяти участь у безкоштовних курсах, тренінгах, вебінарах з метою розвитку професійних та комунікаційних навичок.

 

Ресурс містить кар’єрні поради і наповнюватиметься актуальними вакансіями від бізнесу та анонсами корисних подій.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!