В Україні з’явилося онлайн-радіо для мам

від | 01.07.2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Онлайн- радіо для майбутніх та молодих мама та їхніх партнерів створив благодійний фонд «280 днів», який протидіє ускладненням вагітності в Україні, за підтримки Zagoriy Foundation.

З початку вагітності майбутні батьки опиняються у потужному інформаційному потоці, в якому важко орієнтуватися та отримати необхідні знання без залякувань та сумнівних порад. До того ж, під час пандемії, майбутнім мамам важко вберегтися від негативних новин, що провокують стрес. У той самий час, інформація про перебіг вагітності, підготовку до пологів та піклування про дитину стає нагальною необхідністю, адже формуватиме новий спосіб життя родини.

Задля вирішення цієї проблеми створено онлайн-радіо «280 днів». Це новий проєкт у форматі edutainment = education + entertainment (навчання + розваги) для вагітних жінок, їхніх партнерів та молодих батьків.

«Ми мріяли про подібний формат, коли були вагітні та з маленькими дітьми, коли так важливо мати вільні руки і в той самий час отримувати експертну інформацію про вагітність та малюка. В ефірі радіо «280 днів» слухачок та слухачів чекатиме інформація не лише з питань здоров’я, але й про все, що стосується їхнього нового способу життя – від поєднання кар’єри з материнством чи батьківством до фітнесу у декреті. Зараз наша команда активно створює контент радіо, і поступово він зявлятиметься в ефірі, а з вересня радіо функціонуватиме у повному форматі», – говорить Алеся Азарова, директорка Благодійного фонду «280 днів».

Фото  Amina FilkinsPexels

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...