В Україні з’явилося онлайн-радіо для мам

від | Лип 1, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Онлайн- радіо для майбутніх та молодих мама та їхніх партнерів створив благодійний фонд «280 днів», який протидіє ускладненням вагітності в Україні, за підтримки Zagoriy Foundation.

З початку вагітності майбутні батьки опиняються у потужному інформаційному потоці, в якому важко орієнтуватися та отримати необхідні знання без залякувань та сумнівних порад. До того ж, під час пандемії, майбутнім мамам важко вберегтися від негативних новин, що провокують стрес. У той самий час, інформація про перебіг вагітності, підготовку до пологів та піклування про дитину стає нагальною необхідністю, адже формуватиме новий спосіб життя родини.

Задля вирішення цієї проблеми створено онлайн-радіо «280 днів». Це новий проєкт у форматі edutainment = education + entertainment (навчання + розваги) для вагітних жінок, їхніх партнерів та молодих батьків.

«Ми мріяли про подібний формат, коли були вагітні та з маленькими дітьми, коли так важливо мати вільні руки і в той самий час отримувати експертну інформацію про вагітність та малюка. В ефірі радіо «280 днів» слухачок та слухачів чекатиме інформація не лише з питань здоров’я, але й про все, що стосується їхнього нового способу життя – від поєднання кар’єри з материнством чи батьківством до фітнесу у декреті. Зараз наша команда активно створює контент радіо, і поступово він зявлятиметься в ефірі, а з вересня радіо функціонуватиме у повному форматі», – говорить Алеся Азарова, директорка Благодійного фонду «280 днів».

Фото  Amina FilkinsPexels

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!