В Україні з'явилося онлайн-радіо для мам

В Україні з’явилося онлайн-радіо для мам

Почати
1 хв на читання

Онлайн- радіо для майбутніх та молодих мама та їхніх партнерів створив благодійний фонд «280 днів», який протидіє ускладненням вагітності в Україні, за підтримки Zagoriy Foundation.

З початку вагітності майбутні батьки опиняються у потужному інформаційному потоці, в якому важко орієнтуватися та отримати необхідні знання без залякувань та сумнівних порад. До того ж, під час пандемії, майбутнім мамам важко вберегтися від негативних новин, що провокують стрес. У той самий час, інформація про перебіг вагітності, підготовку до пологів та піклування про дитину стає нагальною необхідністю, адже формуватиме новий спосіб життя родини.

Задля вирішення цієї проблеми створено онлайн-радіо «280 днів». Це новий проєкт у форматі edutainment = education + entertainment (навчання + розваги) для вагітних жінок, їхніх партнерів та молодих батьків.

«Ми мріяли про подібний формат, коли були вагітні та з маленькими дітьми, коли так важливо мати вільні руки і в той самий час отримувати експертну інформацію про вагітність та малюка. В ефірі радіо «280 днів» слухачок та слухачів чекатиме інформація не лише з питань здоров’я, але й про все, що стосується їхнього нового способу життя – від поєднання кар’єри з материнством чи батьківством до фітнесу у декреті. Зараз наша команда активно створює контент радіо, і поступово він зявлятиметься в ефірі, а з вересня радіо функціонуватиме у повному форматі», – говорить Алеся Азарова, директорка Благодійного фонду «280 днів».

Фото  Amina FilkinsPexels