В Україні запустили сервіс психологічної допомоги постраждалим від насильства

від | Чер 24, 2021 | Новини

Онлайн-платформу «Розкажи мені» запустив Інститут когнітивного моделювання (ІКМ) більше року тому, щоб можна було звернутися за консультацією психолога у випадку, якщо після перенесеного коронавірусу з’явилися тривожні симптоми.

Відтепер на «Розкажи мені» буде доступна спеціальна сторінка «Мені здається», присвячена виключно проблемі домашнього насильства. Вона створена в рамках кампанії з протидії домашньому насильству, яку у лютому ІКМ запустив разом із «Фондом Маша» Маші Єфросініної та Товариством Червоного Хреста України.

«На нашій платформі «Мені здається» постраждалі, які розповідають свої історії, часто запитують, куди можна звернутися саме за психологічною допомогою, – каже Маша Єфросініна, телеведуча та благодійниця. – Вони хочуть хоча б з однією людиною поділитися своїм болем не анонімно. І це дуже добре, адже впоратися без допомоги спеціаліста у такому випадку вкрай складно. Раніше ми рекомендували їм знайти психолога на платформі «Розкажи мені». Тепер ми спростили цю процедуру, створивши сторінку, присвячену виключно проблемі домашнього насильства. Там зібрані контакти структур, де можна отримати допомогу, а також представлені близько 30 психологів, що спеціалізуються конкретно на цій проблемі».

Записатися на безкоштовну онлайн-консультацію можна за посиланням.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!