В Україні запустили сервіс психологічної допомоги постраждалим від насильства

від | 24.06.2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Онлайн-платформу «Розкажи мені» запустив Інститут когнітивного моделювання (ІКМ) більше року тому, щоб можна було звернутися за консультацією психолога у випадку, якщо після перенесеного коронавірусу з’явилися тривожні симптоми.

Відтепер на «Розкажи мені» буде доступна спеціальна сторінка «Мені здається», присвячена виключно проблемі домашнього насильства. Вона створена в рамках кампанії з протидії домашньому насильству, яку у лютому ІКМ запустив разом із «Фондом Маша» Маші Єфросініної та Товариством Червоного Хреста України.

«На нашій платформі «Мені здається» постраждалі, які розповідають свої історії, часто запитують, куди можна звернутися саме за психологічною допомогою, – каже Маша Єфросініна, телеведуча та благодійниця. – Вони хочуть хоча б з однією людиною поділитися своїм болем не анонімно. І це дуже добре, адже впоратися без допомоги спеціаліста у такому випадку вкрай складно. Раніше ми рекомендували їм знайти психолога на платформі «Розкажи мені». Тепер ми спростили цю процедуру, створивши сторінку, присвячену виключно проблемі домашнього насильства. Там зібрані контакти структур, де можна отримати допомогу, а також представлені близько 30 психологів, що спеціалізуються конкретно на цій проблемі».

Записатися на безкоштовну онлайн-консультацію можна за посиланням.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...