Запрацювала гаряча лінія підтримки батьків після пологів

від | Чер 7, 2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

ГО «Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» запустила гарячу лінію підтримки батьків після пологів –  0 800 500 313

Голова «Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» Марченко Марина, розповіла, що приблизно від 10% до 20%  мам переживають післяпологову депресію, кожна друга мама після пологів стикається з ускладненнями з фізичним здоров’ям, а смерть від самогубства є основною причиною смерті жінок в перший рік після пологів. 

«Гаряча лінія – це можливість в умовах COVID-19 вчасно надавати інформацію та підтримку жінкам і родинам, що допоможе уникнути розвитку післяпологових ускладнень з фізичним і психічним здоров’ям.  За допомогою можуть звертатися: мами, тати та інші близькі родичі. Ми надаємо якісну, доказову інформацію без хайпу, з повагою до почуттів на такі теми: психологічна підтримка, відновлення після пологів, гінекологія та ендокринологія, материнство та COVID-19, грудне вигодовування, налагодження сну, догляд за дитиною, перші документи дитини та соціальні виплати», – зазначила Марина Марченко.

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів буде працювати у тестовому режимі впродовж першого місяця. З 7 червня можна отримати психологічну підтримку та інформацію про відновлення після пологів. Протягом червня до сфер питань Гарячої лінії будуть додані такі блоки, як догляд за дитиною, налагодження сну дитини, грудне вигодовування, материнство і Covid-19, перші документи дитини та соціальні виплати. Кожного місяця відповідно до аналітичних звітів планується вдосконалювати нашу лінію та відповіді операторів.

Фото Porapak ApichodilokPexels

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!