Шість варіантів для літнього відпочинку. Від яхти до даху

від | Тра 31, 2021 | PROMO, Подорожі, Статті

Скучили за відпочинком? Ми теж трохи, тому разом із Deinde та Johnnie Walker знайшли одразу шість варіантів для яскравого літнього дозвілля.

Звичайно ж, заходи проводяться з дотриманням усіх заходів безпеки – жодної 100% посадки, кожному туристу організатори видають антисептик та маску, в закритих приміщеннях та автобусі потрібно перебувати в масці та дотримуватися дистанції між людьми.

Бар-тур у Києві
Чотири київські бари, чотири бармени та п’ять коктейлів – звучить як чудовий план. Додайте до цього ще приємні знайомства, класні жарти та трохи танців – уже неможливо втриматися на місці. Тур почнеться в To Be, після цього – Chicagos та Gnezdo, а фініш на Подолі – в PR bar. Потім можна і до Дніпра спуститися з новими друзями. Хіт програми – майстер-клас від Johnnie Walker: здивуйте друзів своїм талантом.

Дати: 4, 18 червня
Вартість: від 590 гривень

Вечірка на автобусі з відкритим дахом
Теплий вечірній квітучий Київ, захід сонця, вітер у волоссі та класна компанія – вечірка на автобусі з відкритим дахом чекає на вас. Починаємо о 17.00 та після знайомства з усіма учасниками їдемо насолоджуватися містом. Дорогою матимете зупинку для прогулянки артдворами Києва, ще одного смачного коктейлю та класних фото. А далі знову на дах автобуса – насолоджуватися літом у місті.

Дати: 19 червня, 10 липня
Вартість: від 690 гривень

День на яхті
Жити в Києві й жодного разу не ходити по Дніпру? Виправляємо ситуацію негайно разом із DeindeFamily та Johnnie Walker. Ранкові збори, знайомство та рушаймо – у програмі відпочинок на острові Великий, що розташований трохи нижче за греблю Київської ГЕС. Чисте повітря, смачні коктейлі та неймовірні краєвиди на Дніпро – балансуй між інстафото та спілкуванням у реалі. На яхті капітан проведе майстер-клас із зав’язування морських вузлів, а на острові – короткий урок від бармена, щоб навчитися робити смачні коктейлі.

Дати: 6, 20 червня, 4 липня
Вартість: від 1290 гривень

Тусовка на баржі
Як виглядає картинка вашого ідеального вечора у Києві? Є така пропозиція – Дніпро, танці, улюблені треки, спокусливі коктейлі, класна тусовка та яскравий захід сонця. Заінтриговані? Тож гайда на вечірку на баржі – цей вечір точно буде важко забути, та й відеосторіз із купою реакцій не дадуть.

Дати: 11, 25 червня, 2, 9 липня
Вартість: від 590 гривень

Вечірка на даху
Кожен літній захід сонця неповторний і жоден не можна пропустити. Ми не агітуємо брати участь у марафоні сансетів та вигадувати варіант для кожного закінчення дня, але хоч кілька разів можна відзначити захід по-особливому. Наприклад, на даху разом із друзями та смачними коктейлями. У програмі – танці під улюблені хіти та майстер-класи від барменів.

Дати: 3 липня
Вартість: від 790 гривень

Бар-тур в Одесі
Яке літо без Одеси? Обирай дату і поїхали – морське повітря та одеські бари кличуть. У програмі – три бари, три бармени, чотири коктейлі, палкі знайомства, жарти та шалені танці. Зустрічаємося в MBarGo не лише для коктейлю, а й для перекусу, адже це «Вуличний ринок їжі» в Одесі. Рушаємо далі – у колоритний одеський Dvor 12, а після цього чекінимося у стильному The Fitz. Потім спускаємося до моря продовжувати святкування життя.

Дати: 12, 26 червня, 10 липня,
Вартість: від 690 гривень

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!