Katsurina представила капсульну колекцію для відпочинку

від | Тра 24, 2021 | FITTING ROOM, Новини

Бренд Katsurina випустив нову колекцію для подорожей — одяг, що легко поєднується між собою і закриває питання: Що носити на відпочинку?. Всі речі зроблено з натуральних тканин.

Це вже третя колекція Katsurina Voyage. Всі речі зроблені у звичному для бренду стилі: вільний крій, оверсайз моделі. В черговий раз бренд створив одяг, який може полегшити життя не тільки в подорожах, але й в повсякденності.

«На цю колекцію мене надихнула донька. У свої п’ять вона по-справжньому вміє бути в моменті і повністю віддаватися своїй справі. Якщо Саша чимось захоплена – більше для неї нічого не існує Ми, дорослі, зазвичай так не вміємо. Дивлячись на неї, я зупиняюся, видихаю, стаю спокійнішою і жіночнішою. Разом зі мною змінюється і Katsurina. Цей Вояж став більш зрілим та спокійним, і можливо так сталося завдяки моїй п’ятирічної Саші. Дивно, як маленькі незрілі люди вчать нас бути старшими і мудрішими», — каже Даша Кацуріна.

«Колекція вийшла чесною. Саме чесність і стала тим завершальним елементом. Ми не фешн бренд і не претендуємо на цей титул. Ми зробили базовий зрозумілий літній одяг для подорожей. Так, колекція дійсно вийшла більш дорослою. Так, ми дійсно зробили зйомку з вагітною Дашею, яка не планувалася як кампейн. Але кадри, які ми отримали від Насті перевернули всі наші плани. І так, ця колекція зовсім не для вагітних, як могло здатися. Ми чесні перед собою, адже ми зробили колекцію яка подобається нам. І цим принципом ми керуємося у всіх процесах: у виборі фотографа, моделі або ж фурнітури для сорочки», – коментує арт-директор бренду Антоніна Плачкова.
Одяг з нової колекції стане функціональним не тільки на відпочинку, але й легко адаптується під міські, домашні і навіть вечірні луки. Для цього необхідно лише доповнити його аксесуарами.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!