Katsurina представила капсульну колекцію для відпочинку

від | 24.05.2021 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Бренд Katsurina випустив нову колекцію для подорожей — одяг, що легко поєднується між собою і закриває питання: Що носити на відпочинку?. Всі речі зроблено з натуральних тканин.

Це вже третя колекція Katsurina Voyage. Всі речі зроблені у звичному для бренду стилі: вільний крій, оверсайз моделі. В черговий раз бренд створив одяг, який може полегшити життя не тільки в подорожах, але й в повсякденності.

«На цю колекцію мене надихнула донька. У свої п’ять вона по-справжньому вміє бути в моменті і повністю віддаватися своїй справі. Якщо Саша чимось захоплена – більше для неї нічого не існує Ми, дорослі, зазвичай так не вміємо. Дивлячись на неї, я зупиняюся, видихаю, стаю спокійнішою і жіночнішою. Разом зі мною змінюється і Katsurina. Цей Вояж став більш зрілим та спокійним, і можливо так сталося завдяки моїй п’ятирічної Саші. Дивно, як маленькі незрілі люди вчать нас бути старшими і мудрішими», — каже Даша Кацуріна.

«Колекція вийшла чесною. Саме чесність і стала тим завершальним елементом. Ми не фешн бренд і не претендуємо на цей титул. Ми зробили базовий зрозумілий літній одяг для подорожей. Так, колекція дійсно вийшла більш дорослою. Так, ми дійсно зробили зйомку з вагітною Дашею, яка не планувалася як кампейн. Але кадри, які ми отримали від Насті перевернули всі наші плани. І так, ця колекція зовсім не для вагітних, як могло здатися. Ми чесні перед собою, адже ми зробили колекцію яка подобається нам. І цим принципом ми керуємося у всіх процесах: у виборі фотографа, моделі або ж фурнітури для сорочки», – коментує арт-директор бренду Антоніна Плачкова.
Одяг з нової колекції стане функціональним не тільки на відпочинку, але й легко адаптується під міські, домашні і навіть вечірні луки. Для цього необхідно лише доповнити його аксесуарами.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...