«Гей, поліціє! Ти мене не бережеш». Ofliyan випустила альбом-рефлексію «Місто»

від | Тра 21, 2021 | Новини, Слухати, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Ofliyan випустила альбом-рефлексію «Місто», в EP увійшло п’ять треків. Кожна пісня – запис із особистого щоденника 30-річної дівчини, яку здавлюють облуплені панельки міста.

«Основні сюжети і мотиви пісень взяті з кухонних розмов із моїми друзями і приятелями, частина з яких планує виїжджати з країни, тому що не відчуває майбутнього тут, частина бореться з тривожними розладами і буквально молиться на своїх психотерапевтів, частина відчуває себе ізольованими і нікому не потрібними у професійному сенсі. Ці тексти про моє і їхнє світовідчуття. Я спробувала чесно і трохи з іронією про це розповісти. Ми всі відчуваємо себе в чомусь поламаними, але цей альбом не про те, щоби здатися, а про те, щоб подорослішати», – говорить Катерина Офліян.

«Місто» – похмурий еклектичний сплав хіп-хопу, балаканини, електронних семплів із живими барабанами й інтимним «близьким» вокалом. Він про внутрішню війну з собою, про роздратування і втому від набридлих слів «токсичний», «еко», «ізі», за якими часто ховається елементарне невміння будувати відносини зі складними реальними людьми.
Для створення відео на пісню «Місто» були використані реальні кадри рейду поліції на сольний концерт Ofliyan в нічному клубі Mezzanine 15 травня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!