Конкурс активістських ініціатив у галузі прав людини

від | 27.04.2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Amnesty International започаткувала Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко, аби мотивувати більше людей створювати власні проєкти й долучатися до правозахисного руху.  Анкети приймаються до 25 травня 2021 року.

«Конкурс імені Лесі Харченко — це унікальна можливість для всіх охочих не лише втілити свою правозахисну, активістську ідею в життя й заявити про себе в правозахисному колі, але й здобути нові знання, навички та зустріти однодумців і однодумиць. Нам, в Amnesty International, надзвичайно важливо бути драйвером якісних та позитивних змін, і ми чітко розуміємо, що без людей, які прагнуть змінити життя у своїх громадах на краще, це неможливо. Тому, започатковуючи цей конкурс, наша задача — мотивувати, навчати і допомагати іншим боротися за справедливість і рівні права для всіх без винятку», — зазначила Оксана Покальчук, директорка Amnesty International в Україні.

Ідеї трьох найкращих за версією журі проєктів будуть реалізовані протягом літа 2021 року. Для цього переможці й переможниці отримають медійну та менторську підтримку від команди Amnesty International в Україні, тренінг із проєктного менеджменту та фінансової грамотності, а також можливість покриття видатків для реалізації ідеї на суму до 30 тисяч гривень.

Конкурс активістських ініціатив названий на честь колежанки Amnesty International в Україні й активістки Лесі Харченко. Більшу частину свого професійного життя Леся присвятила формуванню активістської спільноти в Україні й боротьбі за права людей. На жаль, Леся передчасно померла в жовтні 2020 року, утім її справа продовжує жити.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи

Українка Анастасія Меркушина виграла золоту медаль у жіночому спринті на Чемпіонаті Європи з біатлону. 28-річна спортсменка пройшла без жодного промаху обидва вогневі рубежі, а, набравши швидкість на останньому колі,...

В Україні стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни «Вишиті болем»

В Україні стартував мистецький проєкт на підтримку людей, які пережили сексуальне насильство під час війни «Вишиті болем»

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрили виставку «Вишиті болем», яка триватиме до 2 лютого 2023 року. Історії зі збірних образів людей, котрі пережили сексуальне насильство під час війни, вишито на рушниках та...