Конкурс активістських ініціатив у галузі прав людини

від | Кві 27, 2021 | Новини

Amnesty International започаткувала Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко, аби мотивувати більше людей створювати власні проєкти й долучатися до правозахисного руху.  Анкети приймаються до 25 травня 2021 року.

«Конкурс імені Лесі Харченко — це унікальна можливість для всіх охочих не лише втілити свою правозахисну, активістську ідею в життя й заявити про себе в правозахисному колі, але й здобути нові знання, навички та зустріти однодумців і однодумиць. Нам, в Amnesty International, надзвичайно важливо бути драйвером якісних та позитивних змін, і ми чітко розуміємо, що без людей, які прагнуть змінити життя у своїх громадах на краще, це неможливо. Тому, започатковуючи цей конкурс, наша задача — мотивувати, навчати і допомагати іншим боротися за справедливість і рівні права для всіх без винятку», — зазначила Оксана Покальчук, директорка Amnesty International в Україні.

Ідеї трьох найкращих за версією журі проєктів будуть реалізовані протягом літа 2021 року. Для цього переможці й переможниці отримають медійну та менторську підтримку від команди Amnesty International в Україні, тренінг із проєктного менеджменту та фінансової грамотності, а також можливість покриття видатків для реалізації ідеї на суму до 30 тисяч гривень.

Конкурс активістських ініціатив названий на честь колежанки Amnesty International в Україні й активістки Лесі Харченко. Більшу частину свого професійного життя Леся присвятила формуванню активістської спільноти в Україні й боротьбі за права людей. На жаль, Леся передчасно померла в жовтні 2020 року, утім її справа продовжує жити.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!