Письменниця Оля Котрус запустила youtube-канал про рівні права

від | 19.04.2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

У квітні стартував новий український youtube-канал PERSONA, присвячений темам рівноправ’я, сексуальної освіті та психології.

«Канал став логічним продовженням того, за що я вболіваю років із 25. В інстаграм-постах мені стало тісно, ​​і я захотіла перейти на youtube. Контентом на подібну тематику я цікавлюся вже років сім, – розповідає засновниця проєкту – письменниця Оля Котрус. – І переважно раніше мене не влаштовували дві крайнощі – або це нудна і суха академічна подача, або навпаки – поверхнева. За останні кілька років все дуже змінилося – табу стає все менше, а голосів – більше. І мені приємно, що ми з дівчатами тепер одні з них».

Перший випуск присвячено темі фемінізму. «Ми хотіли від початку позначити свою позицію для аудиторії та показати, що нічого страшного в слові на букву «Ф» немає, а ми прийшли з миром, гумором і бажанням змінити стан речей на краще», – додає Оля.

Співведучі Олі на каналі – авторка письменницького курсу Writy Лєра Кваснєвська та контент-менеджерка Настя Мозгова. Кожен епізод передбачає наявність ще одного гостя/і – експерта/ки або людини з конкретним досвідом, що відповідає темі.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...