Письменниця Оля Котрус запустила youtube-канал про рівні права

від | Кві 19, 2021 | Новини

У квітні стартував новий український youtube-канал PERSONA, присвячений темам рівноправ’я, сексуальної освіті та психології.

«Канал став логічним продовженням того, за що я вболіваю років із 25. В інстаграм-постах мені стало тісно, ​​і я захотіла перейти на youtube. Контентом на подібну тематику я цікавлюся вже років сім, – розповідає засновниця проєкту – письменниця Оля Котрус. – І переважно раніше мене не влаштовували дві крайнощі – або це нудна і суха академічна подача, або навпаки – поверхнева. За останні кілька років все дуже змінилося – табу стає все менше, а голосів – більше. І мені приємно, що ми з дівчатами тепер одні з них».

Перший випуск присвячено темі фемінізму. «Ми хотіли від початку позначити свою позицію для аудиторії та показати, що нічого страшного в слові на букву «Ф» немає, а ми прийшли з миром, гумором і бажанням змінити стан речей на краще», – додає Оля.

Співведучі Олі на каналі – авторка письменницького курсу Writy Лєра Кваснєвська та контент-менеджерка Настя Мозгова. Кожен епізод передбачає наявність ще одного гостя/і – експерта/ки або людини з конкретним досвідом, що відповідає темі.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!