ARTDONATION: Конкурс постерів до Всесвітнього дня донора

від | Кві 19, 2021 | Новини

Агенти крові анонсують конкурс постерів до Всесвітнього дня донора (14 червня). 

Конкурс постерів Artdonation – це можливість привернути більше уваги до теми донорства та підвищити обізнаність про Всесвітній день донора. Процедура донації справді не дуже естетична і не всім подобається реалістичний вид крові. Тож волонтери запрошують охочих розказати про донорство мовою візуальних метафор та ілюстрації.

Головне завдання конкурсу: створити постери застосовуючи виразні метафори, асоціації, образи, щоб показати важливість, сміливість та красу, що ховається за страшною голкою. Конкурс триватиме з 19 квітня до 25 травня, а переможців оголосять напередодні Дня донора.

«Постери завжди були одним із дієвих інструментів змін у с суспільстві. З першого Artdonation ми були впевнені, що потрібно продовжувати та розвивати проект. Візуальна мова – універсальна, відгукується кожному, легко запам’ятовується та залишається в серці. На жаль, ми в Агентах не володіємо цією мовою, тож покликали на допомогу сильне українську творчу спільноту», – Олена Балбек, засновниця Агентів крові

Переможців обиратимуть професіонали: арт-директори, спеціалісти соціальних проектів та дизайнери.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!