Жіноча сексуальність: що це таке і кому вона, зрештою, належить? Кінопоказ та дискусії від DOCU/CLUB

від | 09.03.2021 | Новини, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Жіноча сексуальність: що це таке і кому вона, зрештою, належить?  – про це мережа DOCU/CLUB запитає про це в соціологині, психологині та літературознавця після кінопоказу фільму «Венери».

«Венери» – це чесна документальна стрічка з відвертими та щирими історіями, які дають можливість переосмислення мови жіночої сексуальності. Під час дискусії після фільму модераторка кіноклубу від Мережі DOCU/CLUB Єлизавета Сокуренко обговорить із спікер(-к)ами такі теми, як подвійні стандарти та вимоги суспільства до вираження жіночої сексуальності, так званий «чоловічий погляд» на неї, а також необхідність сексуальної просвіти та вільної розмови про секс.

Запрошені спікер(-к)и:
Остап Сливинський, поет, перекладач та літературознавець.
Олена Стрельник, докторка соціологічних наук, дослідниця, публіцистка у виданнях «Ґендер в деталях» та «Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці».
Оксана Єфремова, сексологиня, психотерапевтка, яка працює в методі когнітивно-поведінкової терапії, співавторка Solomia Today.

Подія відбудеться 11 березня, для участі необхідна попередня реєстрація.

Подія відбудеться в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією UNWomenUkraine вчетверте. Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.
Проєкт «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» фінансується Європейським Союзом та Національним фондом на підтримку демократії.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...