Жіноча сексуальність: що це таке і кому вона, зрештою, належить? Кінопоказ та дискусії від DOCU/CLUB

від | Бер 9, 2021 | Новини, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Жіноча сексуальність: що це таке і кому вона, зрештою, належить?  – про це мережа DOCU/CLUB запитає про це в соціологині, психологині та літературознавця після кінопоказу фільму «Венери».

«Венери» – це чесна документальна стрічка з відвертими та щирими історіями, які дають можливість переосмислення мови жіночої сексуальності. Під час дискусії після фільму модераторка кіноклубу від Мережі DOCU/CLUB Єлизавета Сокуренко обговорить із спікер(-к)ами такі теми, як подвійні стандарти та вимоги суспільства до вираження жіночої сексуальності, так званий «чоловічий погляд» на неї, а також необхідність сексуальної просвіти та вільної розмови про секс.

Запрошені спікер(-к)и:
Остап Сливинський, поет, перекладач та літературознавець.
Олена Стрельник, докторка соціологічних наук, дослідниця, публіцистка у виданнях «Ґендер в деталях» та «Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці».
Оксана Єфремова, сексологиня, психотерапевтка, яка працює в методі когнітивно-поведінкової терапії, співавторка Solomia Today.

Подія відбудеться 11 березня, для участі необхідна попередня реєстрація.

Подія відбудеться в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією UNWomenUkraine вчетверте. Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.
Проєкт «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» фінансується Європейським Союзом та Національним фондом на підтримку демократії.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!