Виставка проєкту #ДивоЛеся у Львові

від | 22.02.2021 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

До 150-річчя однієї з найвідоміших жінок української культури Лесі Українки у Львові відбудеться виставка #ДивоЛеся та благодійний аукціон. Ініціатором події виступив Театр Лесі Українки, у приміщенні якого і відбудеться виставка.

Письменниця, поетка і драматургиня Леся Українка постала на постерах, створених ілюстраторкою Лесею Мазанік, в образах видатних жінок, які надихають та мотивують. Серед них Фріда Кало, Мерилін Монро, Одрі Гепберн, Нефертіті, Анна Вінтур, королева Єлизавета II, Чудо-жінка та інші. Основна ідея арт-проєкту #ДивоЛеся – висвітлити роль жінок в історії та культурі, яка часто залишається непоміченою та забутою.
Відкриття виставки #ДивоЛеся відбудеться 25 лютого о 19:00 в фойє Театру Лесі Українки (вулиця Городоцька, 36). Цього вечора на гостей чекатиме музично-перформативний jam-session спільно з музикантами Павлом Гоцем та Ярославом Яровенком у колаборації з акторами Театру Лесі Українки – Віталієм Гордієнком та Андрієм Кравчуком.

Усі представлені на виставці портрети можна придбати в рамках благодійного аукціону в онлайн-форматі. Всі кошти, виручені на аукціоні, будуть перераховані ГО Центр «Жіночі перспективи» на діяльність проєкту «Жінка для жінки», що займається підтримкою жінок у скрутних життєвих ситуаціях. Результати аукціону будуть оголошені 4 березня 2021 року.

Подія відбуватиметься в рамках HeForShe Arts Week 2021.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...