Виставка проєкту #ДивоЛеся у Львові

від | Лют 22, 2021 | Новини

До 150-річчя однієї з найвідоміших жінок української культури Лесі Українки у Львові відбудеться виставка #ДивоЛеся та благодійний аукціон. Ініціатором події виступив Театр Лесі Українки, у приміщенні якого і відбудеться виставка.

Письменниця, поетка і драматургиня Леся Українка постала на постерах, створених ілюстраторкою Лесею Мазанік, в образах видатних жінок, які надихають та мотивують. Серед них Фріда Кало, Мерилін Монро, Одрі Гепберн, Нефертіті, Анна Вінтур, королева Єлизавета II, Чудо-жінка та інші. Основна ідея арт-проєкту #ДивоЛеся – висвітлити роль жінок в історії та культурі, яка часто залишається непоміченою та забутою.
Відкриття виставки #ДивоЛеся відбудеться 25 лютого о 19:00 в фойє Театру Лесі Українки (вулиця Городоцька, 36). Цього вечора на гостей чекатиме музично-перформативний jam-session спільно з музикантами Павлом Гоцем та Ярославом Яровенком у колаборації з акторами Театру Лесі Українки – Віталієм Гордієнком та Андрієм Кравчуком.

Усі представлені на виставці портрети можна придбати в рамках благодійного аукціону в онлайн-форматі. Всі кошти, виручені на аукціоні, будуть перераховані ГО Центр «Жіночі перспективи» на діяльність проєкту «Жінка для жінки», що займається підтримкою жінок у скрутних життєвих ситуаціях. Результати аукціону будуть оголошені 4 березня 2021 року.

Подія відбуватиметься в рамках HeForShe Arts Week 2021.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!