Круговерть добра в природі: подарунки для тих, хто цього потребує

від | Гру 24, 2020 | PROMO, Новини

Не знаємо, чи довели американські вчені, що дарування подарунків примножує новорічний настрій у світі. Але для нас – це аксіома. Особливо цього року, коли створювати атмосферу свята непросто. Чекаючи на 2021 рік, покладаючи на нього великі надії, можна вже зараз створити святкову казку для близьких та тих, хто цього потребує найбільше.
Цього року ви можете стати чарівником чи чарівницею для дітей із дитячих будинків та людей літнього віку, лікарів та хворих у медичних закладах. Адже цілий місяць Watsons разом із «Укрпоштою» будуть безкоштовно доставляти їм подарунки.
Долучитися дуже просто: потрібно вибрати подарунок на сайті, оплатити та відправити його на обрану адресу, щоб потішити малюків у дитячих будинках, людей літнього віку в будинках опіки та лікарів, які невтомно працювали цьогоріч.
Окрім цього, Watsons долучається до «Новорічної поштової резиденції» «Укрпошти» та даруватиме подарунки дітям за найкреативніші, найоригінальніші та найцікавіші листи Діду Морозу.

Поки ви клікаєте чарівною паличкою, обираючи подарунки, не забудьте порадувати і себе та близьких. До того ж на сайті Watsons вже є готові підбірки варіантів до Нового року, що спростять ваш вибір – парфуми, подарункові набори, корейська косметика, засоби для догляду за волоссям і тілом та яскраві й незвичайні аксесуари.
Якщо вагаєтеся, що подарувати близьким чи через карантин не зможете побачити їх під час святкування, – обирайте електронний сертифікат, який дозволить проявити турботу, на якій би відстані ви не перебували, і допоможе обдаровуваному вибрати саме те, що сподобається.
Хороші справи – елементарно з Watsons!

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!