Рiece by piece. Нова колекція ХУІЗІТ із перероблених тканин

від | Гру 23, 2020 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Екоколекція Рiece by piece – це квінтесенція усвідомленого споживання, вторинного використання матеріалів та екологічного ставлення до планети.

Дизайнер_ка бренда ХУІЗІТ створи_ла нову зимову унісекс-колекцію з перероблених тканин, стоку минулих колекцій і незадіяних раніше матеріалів. Усі вироби лімітовані й унікальні, бо зібрані й пошиті вручну в майстерні бренда в Києві.

У колекції – екошуби, пальта з перероблених матеріалів, сукні, пошиті вручну з тканин попередніх колекцій, шапка-балаклава з вінтажного трикотажу.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!