Що таке натхнення і чи варто на нього чекати? Новий онлайн-курс психології творчості

від | Лис 5, 2020 | PROMO, Новини

Проєкт LITOSVITA запускає новий онлайн-курс «Психології творчості». Учасники отримають комплексні й практичні знання з психології творчості, психофізіології та нейропсихології, розвитку креативності та творчої самореалізації.

Реєстрація учасників

Ви навчитеся структурувати творчий процес, розвивати творчі здібності, творити з користю для себе, долати бар’єри в творчому процесі та доводити ідеї від задуму до реалізації. В програмі 12 годин корисного контенту психотерапевтки та практикуючої психологині з 20-річним стажем Оксана Пендерецької.
Оксана Пендерецька – викладачка, перекладачка, авторка тренінгових програм, дослідниця психології творчості, супервізорка українсько-німецького проекту Let’s talk (психологічна допомога онлайн). Авторка понад 70 наукових праць, зокрема Державного стандарту освіти спеціальності «Медична психологія» (у колективі співавторів).
У програмі:
Творча особистість і творчість особистості. Творчість як особливий вид людської діяльності. Природа творчості згідно з основними теоріями особистості. Психофізіологія та нейропсихологія
творчості. Вплив генетики на творчі здібності.
Життєтворчість і художня творчість. Розвиток особистості як творчий процес і творчий процес як розвиток особистості. Креативність: звідки береться і куди зникає? Чи можна розвинути креативність?
Процес і результат у творчості. Чи завжди потрібна мета і її досягнення? Критерії успішності творчої діяльності. Творчість як робота і творчість як відпочинок. Чи може творчість бути обов’язком?
Структура творчого процесу (від задуму до реалізації), готовність особистості до самореалізації в творчості. Бар’єри в творчому процесі (невпевненість у собі, страхи, творчі блоки, тиранія «внутрішнього критика»): як їх подолати з користю для себе.
Що таке натхнення і чи варто на нього чекати? Змінені стани свідомості і творчість.
Від задуму – до реалізації. Що впливає на процес? Чи важлива винагорода? Які знання про себе і власні особливості стануть у пригоді? Планування та тайм-менеджмент творчого процесу.
Прокрастинація: боротися чи пристосовуватися і використовувати? Особистісні та ситуативні причини прокрастинації.
Розвиваючий, едукаційний, рекреаційний та терапевтичний вплив творчості. Творчість як психологічна самодопомога.

Як взяти участь?
Щоб стати учасником курсу, потрібно зареєструватись. Зареєстрованим учасникам надішлемо програму та всі деталі щодо участі. Кількість місць обмежена. Вартість: 1200 грн.
У вартість входить:
6 лекцій (двогодинні онлайн-трансляції); відеозаписи і презентації (зберігатимуться протягом трьох місяців після закінчення курсу, до 10.03.2021); електронний сертифікат.
Дати проведення: 24 листопада – 10 грудня 2020 (заняття з 19:00 до 21:00 по вівторках і четвергах).
Зверніть увагу: якщо у вас не буде можливості переглянути трансляцію лекції, вона буде доступна для перегляду до 10 березня 2021 р.
Контактний телефон: 095-849-16-33

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!