Що таке натхнення і чи варто на нього чекати? Новий онлайн-курс психології творчості

від | 05.11.2020 | PROMO, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Проєкт LITOSVITA запускає новий онлайн-курс «Психології творчості». Учасники отримають комплексні й практичні знання з психології творчості, психофізіології та нейропсихології, розвитку креативності та творчої самореалізації.

Реєстрація учасників

Ви навчитеся структурувати творчий процес, розвивати творчі здібності, творити з користю для себе, долати бар’єри в творчому процесі та доводити ідеї від задуму до реалізації. В програмі 12 годин корисного контенту психотерапевтки та практикуючої психологині з 20-річним стажем Оксана Пендерецької.
Оксана Пендерецька – викладачка, перекладачка, авторка тренінгових програм, дослідниця психології творчості, супервізорка українсько-німецького проекту Let’s talk (психологічна допомога онлайн). Авторка понад 70 наукових праць, зокрема Державного стандарту освіти спеціальності «Медична психологія» (у колективі співавторів).
У програмі:
Творча особистість і творчість особистості. Творчість як особливий вид людської діяльності. Природа творчості згідно з основними теоріями особистості. Психофізіологія та нейропсихологія
творчості. Вплив генетики на творчі здібності.
Життєтворчість і художня творчість. Розвиток особистості як творчий процес і творчий процес як розвиток особистості. Креативність: звідки береться і куди зникає? Чи можна розвинути креативність?
Процес і результат у творчості. Чи завжди потрібна мета і її досягнення? Критерії успішності творчої діяльності. Творчість як робота і творчість як відпочинок. Чи може творчість бути обов’язком?
Структура творчого процесу (від задуму до реалізації), готовність особистості до самореалізації в творчості. Бар’єри в творчому процесі (невпевненість у собі, страхи, творчі блоки, тиранія «внутрішнього критика»): як їх подолати з користю для себе.
Що таке натхнення і чи варто на нього чекати? Змінені стани свідомості і творчість.
Від задуму – до реалізації. Що впливає на процес? Чи важлива винагорода? Які знання про себе і власні особливості стануть у пригоді? Планування та тайм-менеджмент творчого процесу.
Прокрастинація: боротися чи пристосовуватися і використовувати? Особистісні та ситуативні причини прокрастинації.
Розвиваючий, едукаційний, рекреаційний та терапевтичний вплив творчості. Творчість як психологічна самодопомога.
Що таке натхнення і чи варто на нього чекати? Новий онлайн-курс психології творчості
Як взяти участь?
Щоб стати учасником курсу, потрібно зареєструватись. Зареєстрованим учасникам надішлемо програму та всі деталі щодо участі. Кількість місць обмежена. Вартість: 1200 грн.
У вартість входить:
6 лекцій (двогодинні онлайн-трансляції); відеозаписи і презентації (зберігатимуться протягом трьох місяців після закінчення курсу, до 10.03.2021); електронний сертифікат.
Дати проведення: 24 листопада – 10 грудня 2020 (заняття з 19:00 до 21:00 по вівторках і четвергах).
Зверніть увагу: якщо у вас не буде можливості переглянути трансляцію лекції, вона буде доступна для перегляду до 10 березня 2021 р.
Контактний телефон: 095-849-16-33

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Франко-українська торгово-промислова палата запустила конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень

Франко-українська торгово-промислова палата запустила конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень

В Україні стартував новий відбір премії для українських підприємиць «Створено жінками», переможниця конкурсу отримає 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу та п’ятиденну подорож у Париж. Організаторами премії є...

Іранська протестна пісня Baraye отримала премію «Греммі», її автору і виконавцю Шервіну Хаджипуру загрожує в’язниця

Іранська протестна пісня Baraye отримала премію «Греммі», її автору і виконавцю Шервіну Хаджипуру загрожує в’язниця

На 65-й церемонії премії «Греммі», яка відбулася у ніч проти 6 лютого у Лос-Анджелесі на стадіоні Crypto.com Arena, вперше була вручена статуетка в номінації «Найкраща пісня про соціальні зміни». Перемогу здобув іранський...