Згадати фестивалі. Новий кліп Alina Pash

від | Лип 7, 2020 | Новини, Слухати

Alina Pash випустила кліп на сингл N.U.M., напористий трек з елементами етнічних мотивів.

 
N.U.M. співачка презентувала на минулорічному фестивалі Brave Factory, де знято і live-відео. Це новітній арт-маніфест з закликом до усвідомлення власного коріння і незабуття місць сили артиста.
Аліна використовує кілька мов в куплетах пісні, направляючи вектор звернення проти нерозуміння мас. Своєю піснею Alina Pash хоче донести те, що для музики не існує кордонів, а мова — це тільки один з інструментів.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!