СуперОбмін: Принеси старі кросівки та купуй нові за пів ціни

від | Чер 18, 2020 | FITTING ROOM, PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

Улюблена акція «Супер Обміну» повертається до магазину Arena Stores з 19 до 30 червня. Приходьте обміняти своє старе взуття на новеньку пару кросівок Saucony, Le Coq Sportif та СMP зі знижкою -50%.
У магазині опустіть свою пару до спеціального боксу та отримайте знижку -50% на нову пару взуття. Знижка діє на все взуття – бігове, повсякденне, лімітованих і преміальних серій від брендів Saucony, Le Coq Sportif та СMP.

Знижка рахується від першої ціни. Якщо пара, яку ви вподобали, вже має знижену ціну, наприклад, на 20%, то знижка збільшиться до 50%. Акція діє в усіх магазинах мережі у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі.
За умовами акції, можна приносити взуття будь-якого бренда, моделі та у будь-якому стані. Обмежень немає. Проте, якщо ви хочете не лише придбати нові кросівки, а й допомогти тим, хто зараз перебуває у скрутному становищі, приносьте взуття, яке ще можна носити.
Якщо ви хочете долучитися до акції, а нове взуття у вас уже є, можете приносити взуття у належному стані до наших магазинів та залишати у зазначених боксах.

Усе зібране взуття у Києві організатори передадуть у «Дім Милосердя», який опікується безпритульними та літніми громадянами, надає їм соціальний захист, підтримку та тимчасовий притулок. Магазини у регіонах передадуть зібране старе взуття місцевим благодійним організаціям.

Супергероєм може стати кожен – приєднуйтесь до Супер Обміну та скористайтесь можливістю передати своє старе взуття тим, хто його потребує.
 
Акція триває з 19.06 до 30.06 включно.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!