Балерини та фейстайм. Як балетна фотографка пережила карантин

від | Чер 1, 2020 | Дівчина говорить

Час читання: ( Кількість слів: )

 
Олександра Злуніцина – професійна балетна фотографка, на час карантину в її роботі виникла довга пауза. Як Саша вирішувала це питання, розповідає вона сама з проєктом #photographeronquarantine
Олеся Шайтанова

«12 березня в Україні був оголошений карантин. Зупинено громадський транспорт, закриті фотостудії, влада закликала людей самоізолюватися. Для мене, як і для танцюристів балету, це означало неможливість займатися улюбленою справою на невизначений термін. Натхнена прикладом інших фотографів, я почала фотографувати артистів балету онлайн за допомогою фейстайм у них вдома».
Анастасія Ільницька

«Процес створення – єдиний спосіб відчути себе в безпеці й упоратися з нападами тривожності. Ейфорія створення формує безпечний простір для мене і моїх моделей. Під час пандемії на перший план виходять базові потреби, однак, коли вони задоволені, людина залишається наодинці з порожнечею, яку може заповнити тільки мистецтво. Закрита в чотирьох стінах під час зйомок проєкту, я відчула себе більш вільною, знімаючи артистів в Литві, Греції, Великій Британії, Україні. Світ водночас став таким величезним і таким маленьким».
Дарина Кірик

Georgia Xirou

Єлизавета Гогідзе

Катерина Ханюкова

Світлана Оніпко

Олена Салтикова

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!