Розкажи про свій арт світу: конкурс Art Challenge 2020

від | Тра 11, 2020 | PROMO, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Ювелірний бренд Cote&Jeunot завжди прагне підтримувати митців. Цього року бренд об’єднався з командою інноваційного лідера Lenovo, щоби показати роботи талановитих майстрів ширшій аудиторії та нагородити ще крутішими призами.
Для участі в Art Challenge 2020 необхідно зробити серію з двох чи більше артколажів із використанням зображень прикрас Côte&Jeunot в одному плакаті та продуктів компанії Lenovo в іншому.
Дедлайн подання на конкурс – 1 червня 2020 року.
Колажі стануть частиною рекламних кампаній брендів, а переможець отримає призи:
За перше місце – гонорар у розмірі 500 євро та подарунковий сертифікат на прикраси Cote&Jeunot на суму 5000 гривень.
За друге місце – гонорар у розмірі 200 євро і подарунковий сертифікат на прикраси на 2000 гривень.
За третє місце – гонорар 100 євро, подарунковий сертифікат на 1000 гривень.
(Сума вказана після сплати податків компанією, що проводить конкурс).
Оцінювати роботи учасників будуть: ювелірка Lena Yastreb, відеохудожниця Марія Oз, дизайнерка Настя Жеребецька, ілюстраторка Марічка Рубан, плакатист Сергій Майдуков.

Côte & Jeunot
Art Challenge 2019


Усі колажі публікуватимуться у соціальних мережах Cote&Jeunot. Підписники зможуть проголосувати за свої улюблені роботи. Учасника, чиї арти наберуть максимальну кількість відгуків, відзначать призом глядацьких симпатій.
Творіть, але спершу правила:

  • Час проведення Cote&Jeunot Art Challenge – від 1 травня до 1 червня 2020 року.
  • Обов’язково використовуйте в кожному колажі хоча б одну прикрасу Cote&Jeunot або її фрагмент. Інші графічні елементи не повинні порушувати авторське право.
  • З переможцями буде підписано договір на дозвіл використовувати колажі в рекламі у соціальних мережах. Переможцям буде передано дозвіл на використання фото бренда у портфоліо зі вказанням назви компанії.
  • Роботи надсилайте на пошту info@cote-jeunot.com у форматі jpg розміром не менше 3000*4000px. У темі листа вкажіть свої ПІБ та помітку «на конкурс», а в самому листі – контакти: імейл, посилання на соціальні мережі, контактний номер та назву серії.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!