«Як виходити заміж стільки разів, скільки захочеться». Нова книга Ірени Карпи

від | Кві 23, 2020 | Новини, Читати

У видавництві #книголав вийде нова книжка письменниці Ірени Карпи «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочеться».
Це іронічний нон-фікшн, у якому Ірена поділиться секретами довготривалих і короткочасних знайомств, дасть поради, а також не омине увагою і свої романтичні пригоди. Перед читачем розгортатимуться справжні історії, самої Ірени або її близьких друзів, приправлені фірмовим гумором, завдяки якому навіть розлучення та любовні страждання звучатимуть дотепно.
«Весела й корисна книжка, яку можна розглядати і як жарт, і як інструкцію. Читати її можна по порядку розділів або так, як заманеться, тицьнувши пальцем у розділ із цікавою назвою. Я та, яку в нашому людинолюбному народі називають «развєдьонка з прицепом» – так-так, мій третій заміж стався у 38 років із двома готовими дітьми. Живу в Парижі і не скаржуся. Чоловіка не хочеться прибити навіть під час тісного карантину – чого і вам бажаю. Та й взагалі девіз цієї книжки – вийшло в мене, вийде і у вас», – говорить про свою нову книжку Ірена Карпа.
Письменниця наголошує, що не прагне займатися менторством і вдавати з себе гуриню й психологиню, її книжка – це всуціль життєвий досвід і висновки з її досвіду стосунків із чоловіками.
Презентація книжки відбудеться в серпні на Книжковому Арсеналі 2020.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!