Сьогодні ти одягнеш червону сукню: нове відео Astronata

від | Кві 13, 2020 | Дивитися, Слухати

Учасники дуету Astronata– Ната та саунд-продюсер Ілля Місюра з моменту появи на сцені не приховували, що їх об’єднує не тільки творчість, а й любов. Власне, цьому – зв’язку чоловіка й жінки – присвячений новий кліп дуету на сингл «Вселенная».

 
На тлі вражаючих інтер’єрів Харківської філармонії та Будинку Архітектора розгортається сюжет: вони відчувають тяжіння один до одного, але на шляху встають темні сили – вони ж дівчата в червоних сукнях.
Історія, розказана мовою танців в стилі контемп, в кінці отримує несподіваний поворот. До цього моменту Ната встигає змінити безліч незвичайних образів і переконує нас в тому, що мелодекламація йде їй не менше, ніж спів.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!