Коли ще було можна: Катерина Офліян і Юлія Юріна у кліпі «Псих»

від | Кві 10, 2020 | Дивитися, Слухати

Перша дуетна робота двух фронтвумен Катерини Офліян (Ofliyan) і Юлії Юріної (YUKO).

 
Відео розповідає історію пошуку своєї людини, яка приймає всі твої сторони: світлі й темні. Відносини, які можуть бути одночасно відвертими і таємними, інтимними та розкутими. «Псих»- це про внутрішню свободу і відкриття нових сторін в собі і своєму партнерові.
«Для мене в цій пісні найголовніший рядок – це «як добре що ти, що не схожа на тих, для кого я псих». Ми говоримо про прийняття одна одної, і про те, що твій партнер\партнерка не сприймає тебе як людину недоречну, зайву, нав’язливу, надто емоційну. У цьому відео ми з Юлею говоримо ці слова одна одній. Це в цілому пісня про розкутість, у тому числі й сексуальну», – коментує Катерина Офліян.

Зйомки відео проходили в Києві, а режисеркою виступила Лера Добровольська. Відео показує ніжні й інтимні стосунки між двома нестандартними дівчатами.
«У Каті дуже зручний ніс для поцілунків! Ми знімали цілий день, в різних куточках Києва, і в багатьох сценах ми цілуємось, обіймаємось, танцюємо одна для одної, і коли ми забувалися і поринали з головою у процес зйомок, люди навколо здивовано на нас дивилися, а в одному з барів навіть знімали з-під столу. У день зйомок на вулиці було холодно і йшов дрібний противний дощ, а ми були зовсім роздягнені, Катя взагалі була в платті в сітку, як русалка, проте ми були такі збуджені, що не відчували холод – нам було спекотно», – додає Юля Юріна .

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!