Cюрреалістичний колаж в новій колекції MARSALA

від | Кві 10, 2020 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд MARSALA показав нову колекцію у форматі діджитал-лукбука з п’яти художніх колажів.  «В теперішні часи невизначеності та обмежень у пересуванні приходять нові рішення в створенні віжуалів», – розповідає дизайнерка бренду, Марія Маслій.Для створення п’яти історій було обрано молодого ізраїльського артиста Олександра Барболіна, що працює у стилі «сюрреалістичний колаж». 

У його роботах реальність змішується зі сном, а головні героїні переміщуються в часі, розгулюючи між епохами. У цій багаторівневій грі реальність виходить за межі законів фізики – стає побутової фантастикою.  Українець за походженням, в 2013 році він емігрував до Ізраїлю і присвятив себе мистецтву. «У моїх роботах присутній один важливий елемент, але ніхто не може зрозуміти який», – жартує артист.

Нова колекція Marsala під кодовою назвою “Міраж” — як перші мобільні телефони: зайвий раз не хочеться випускати з рук аби милуватися знову і знову.

Колекції притаманні ретро-стилістика, що занурює нас в ностальгію, пропонує приміряти її на себе. Таким чином сучасне взуття стає символом прекрасного далекого, яке можна взяти з собою в реальний світ після карантину.
Новим моделям характерні квадратний ніс і гострі кути, неон і силікон, поєднання грубої шкіри, лаку і тонкого сатину — все це, немов міражі, повертають нас в минулі з життів. Туфлі та босоніжки, лофери і слайдери, високі підбори та плоский хід — в цьому сезоні вибір рівнозначний.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!