Cюрреалістичний колаж в новій колекції MARSALA

від | 10.04.2020 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд MARSALA показав нову колекцію у форматі діджитал-лукбука з п’яти художніх колажів.  «В теперішні часи невизначеності та обмежень у пересуванні приходять нові рішення в створенні віжуалів», – розповідає дизайнерка бренду, Марія Маслій.Для створення п’яти історій було обрано молодого ізраїльського артиста Олександра Барболіна, що працює у стилі «сюрреалістичний колаж». 

У його роботах реальність змішується зі сном, а головні героїні переміщуються в часі, розгулюючи між епохами. У цій багаторівневій грі реальність виходить за межі законів фізики – стає побутової фантастикою.  Українець за походженням, в 2013 році він емігрував до Ізраїлю і присвятив себе мистецтву. «У моїх роботах присутній один важливий елемент, але ніхто не може зрозуміти який», – жартує артист.

Нова колекція Marsala під кодовою назвою “Міраж” — як перші мобільні телефони: зайвий раз не хочеться випускати з рук аби милуватися знову і знову.

Колекції притаманні ретро-стилістика, що занурює нас в ностальгію, пропонує приміряти її на себе. Таким чином сучасне взуття стає символом прекрасного далекого, яке можна взяти з собою в реальний світ після карантину.
Новим моделям характерні квадратний ніс і гострі кути, неон і силікон, поєднання грубої шкіри, лаку і тонкого сатину — все це, немов міражі, повертають нас в минулі з життів. Туфлі та босоніжки, лофери і слайдери, високі підбори та плоский хід — в цьому сезоні вибір рівнозначний.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

Українська дизайнерка створила у Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna

Українська дизайнерка, засновниця апсайклінг-бренда Rehash Анна Тесло створила в Перу бренд сучасних вишиванок-худі ручної роботи Vilna. «24 лютого застало всіх по-різному. Мене в Перу. Перебуваючи за кордоном пів року, я...

Жіночий бренд SPOGAD створив колекцію прикрас зі 100% переробленого пластику

Жіночий бренд SPOGAD створив колекцію прикрас зі 100% переробленого пластику

Перший в Україні та Європі бренд модних аксесуарів з переробленого пластику SPOGAD, заснований трьома жінками під час повномасштабної війни, випустив лінійку прикрас Zdyvo. Вона складається з обмеженої кількості намист і...