Uklon буде безкоштовно перевозити медиків та донорів 

від | Бер 27, 2020 | PROMO, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Онлайн-сервіс Uklon хоче запровадити безкоштовне перевезення медичних працівників під час карантину.
Процес запущено у Львові, днями стартує в Херсоні, Миколаєві, Одесі, Маріуполі та Дніпрі. «Дякуємо за сприяння і координацію роботи всім міським адміністраціям міст, а також нашому партнеру – компанії OKKO за підтримку», – говорить Сергій Смусь.
Якщо медик хоче отримати безкоштовні поїздки, йому потрібно звернутися до головного лікаря або директора клініки, після чого керівник надасть інформацію про необхідність промокодів до міської адміністрації. Після отримання коду треба самостійно активувати його у власному акаунті додатку Uklon.
Компанії в експресрежимі забезпечують водіїв масками, а машини – дезінфекторами. Перша партія антисептиків і масок з’явилася цього тижня, а незабаром вони будуть у всіх активних авто у всіх містах, де працює Uklon.
Окрім того, компанія долучилася до низки благодійних ініціатив, щоби надати безкоштовні перевезення тим, хто їх насправді потребує. Разом із командою київського штабу допомоги stopCovidKyiv забезпечують безкоштовними поїздками людей, які три рази на тиждень зобов’язані проходити процедуру гемодіалізу.
Також запускається #таксідлядонора, що забезпечить безкоштовними поїздками донорів у семи містах України. Критична нестача донорської крові викликана декількома факторами, основними є обмежувальні карантинні заходи і фактичне припинення функціонування громадського транспорту в багатьох містах. Від наявності крові залежать життя людей, які хворіють на рак і проходять хіміотерапію, життя постраждалих в аваріях і багатьох інших.
Відповідаючи на найпоширеніше запитання щодо підвищення тарифів під час високого попиту на таксі, Сергій Смусь пояснив: «Тарифи підвищувати не збираємося, команда працює у віддаленому режимі «ракета», ми інформуємо наших драйверів і райдерів про правила безпеки, але водночас намагаємося не сіяти паніку. І ми все ще говоримо, що краще раз посидіти вдома з сім’єю, ніж випробовувати долю».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!