Я феміністка. І феміна. Нова кампанія Kachorovska

від | Бер 4, 2020 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд взуття Kachorovska запустив кампанію і флешмоб #womanx2 про сучасних українок.

 
«Наразі у світових медіа бум жіночих маніфестів. Але в жодному з них ми не знайшли українку. Тобто ми знайшли її в кожному потроху. Річ у тім, що українка, як і Україна сьогодні, однією ногою вже в Європі, іншою – ще в традиційному суспільстві. Однією ногою в кросівці, іншою – на шпильці, – розповідають про концепцію у бренді. – Сучасна українка – вже бізнес-леді, але ще фатальна жінка. Вже феміністка, але ще берегиня. Українки – жінки, помножені на два. З бізнесом до 30-ти, ідеальним манікюром і вечерею з трьох страв. Вони встигають неможливе. Та все одно так часто сумніваються в собі».

Ця кампанія – гімн і освідчення в коханні новим українкам. Ми хочемо показати їх собі та світу супержінками. Ми хочемо, щоби вони побачили себе красивими і сильними. Ми хочемо, щоби вони полюбили себе. Адже той, хто бере на себе вдвічі більше праці та відповідальності, заслуговує вдвічі більше любові, задоволення і… туфель! 

Розробила кампанію незалежна креаторка, у минулому старша копірайтерка Banda Agency Аня Гончарова. Над роликом працювала продакшн-студія tvlab. Робота над концепцією почалася ще в липні 2019-го. Ідея і сценарій з’явилися швидко, але від початку роботи до запуску кампанії минуло дев’ять місяців. Спочатку довго підбирали команду, потім вирішили відкласти запуск до весни. Режисером став Олександр Стеколенко.
Зйомки вклалися в один божевільний день. Спеціально для монтажу довго шукали в архівах кадри радянських українок. Отже, в ролику є і хутряні шапки наших мам із 80-х, і конкурси краси з 90-х. Трохи ностальгічним був і бриф на музику. Завданням було зробити сучасну версію українського фанку з 70-х, а-ля Володимир Івасюк.
Кампанія стартує з роликом-маніфестом і продовжиться онлайн-флешмобом #womanx2. Долучитися до флешмобу зможуть всі, хто поставить хештег #womanx2 під фото, на якому ви відчуваєте себе жінкою, помноженою на два. 
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!