Alyona Alyona, Alina Pash та СТАСІК знялися у соціальній рекламі про адопцію безпритульних тварин. Ролик DOG_MA покликаний зламати стереотипи про важливість породи й умовної краси.

 
“Нам інколи важко не зважати на моду. На жаль, такі тренди стосуються і домашніх тварин. Після чергового блокбастеру за їхньою участю відбувається вибух попиту на ту чи іншу породу, – каже режисерка відео Тася Плєшивцева, яка зняла ролик разом із DOP Ангелом Ангеловим. – Усе найцікавіше в культурі відбувається на вулиці. І найкращий хіп-хоп — це любов. Якщо ти любиш вулицю, вибери собі друга там!” 

Ми з однієї зграї. Alyona Alyona, Alina Pash та СТАСІК закликають обирати безпородних тварин

Тася Плєшивцева


“Давайте будемо чесними з собою у тому, навіщо нам тварина. Якщо людина шукає собі не іграшку із завданими параметрами, а друга і співмешканця, з яким хочеться зігрівати один одного та веселитися досхочу, — її тварина вже чекає у притулку”, – каже співачка Анастасія Шевченко (СТАСІК).

За даними Washington Post, Україна входить до топ-10 країн світу з найбільшою кількістю тварин, зокрема, безпритульних. Нині у притулках та на вулиці на свою родину чекають тисячі собак і котів.
Ми з однієї зграї. Alyona Alyona, Alina Pash та СТАСІК закликають обирати безпородних тварин
“Чому варто брати тварину з притулку? Щоб розділити з ним/нею дім і любов. Шейринг – то така файна справа, вона, без сумніву, лікує обидві сторони”, – коментує свою позицію Alina Pash.