Краса – це здоров’я. Благодійний проект women`secret та «Квітна»

від | Жов 8, 2019 | PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

До Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози іспанський бренд women`secret та БФ «Квітна» розпочинають спільний проєкт «Краса – це здоров’я».
Підтримати ініціативу можна в будь-якому магазині мережі women`secret. Від 7 до 20 жовтня 5% від вартості кожного придбаного бюстгальтера буде перераховано на придбання необхідних матеріалів для Національного інституту раку.

Прихильниці бренда в Києві мають змогу отримати купон на знижку 20% на процедуру УЗД молочних залоз у медичному центрі Олега Колібаби. Адже вчасне діагностування хвороби може врятувати життя.
Women`secret – одна з найбільших в Європі мереж магазинів білизни, піжам, одягу для дому, купальників та аксесуарів. Бренд, «створений жінками для жінок», був заснований 1993 року, і нині нараховує близько 650 магазинів у понад 60 країнах світу.
В Україні працює 10 магазинів, які відкрито у Києві, Львові та Дніпрі.
Київ
ТРK «Проспект», ТРЦ Gulliver, ТРЦ «Україна», ТРЦ Sky Mall, ТРЦ DreamTown, ТЦ «Піраміда», ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ River Mall
Дніпро
ТРК «МОСТ-Сіті Центр»
Львів
ТРЦ «Форум Львів»

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!