Бренд Norba боротися з раком грудей

від | Жов 4, 2019 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

До Всесвітнього дня обізнаності про рак молочної залози бренд Norba підготував капсульну колекцію у головному кольорі кампанії – рожевому. 80% прибутку від продажів бренд передасть благодійному фонду Квітна. Організація вже багато років займається боротьбою проти раку молочної залози в Україні і адвокацією раннього діагностування онкологічних захворювань.

Розвиваючи концепцію essentialwear – одягу, що підходить і для тренувань, і для повсякденного життя – Norba заохочує жінок любити своє тіло та піклуватися про нього. 
Breast Cancer Awareness Capsule, як і минула колекція Norba, виконана з регенерованого нейлону ECONYL. Це “зелена” альтернатива синтетичним тканинам: волокно отримують з перероблених відходів, серед яких – обрізки тканин, рибальські сітки та океанський пластик. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!