Для твоїх щоденних перемог. Українські блогерки про нову колекцію women’secret

від | Вер 30, 2019 | PROMO

Іспанський бренд women’secret цієї осені представив декілька нових лінійок, першими новинки приміряли українські блогерки. Серед нових моделей є і щоденні бавовняні комплекти, і мереживні топи, і зручні домашні халати з квітами, і різноманітні аксесуари.

Колекція Luxury Comfort сподобається тим, хто цінить зручну білизну, але любить елегантний дизайн. На чолі колекції насичені благородні відтінки – кремовий, фіалковий, темно-зелений та чорний. Із цими кольорами поєднуються золоті деталі на бретелях.

«Комфорт – новий люкс. Для мене ці поняття вже давно стали нероздільними. Немає нічого кращого, ніж відчувати зручність, але водночас виглядати стильно, – розповідає блогерка Тіна Сізонова. – Фактор комфорту важливий і під час вибору білизни. Існує стереотип, що красива білизна не може бути комфортною, а зручна не буває спокусливою. Бренд women’secret руйнує цей міф у новій колекції Luxury Comfort».

Тіна приміряла бюстгальтер із гладкої м’якої безшовної тканини та мереживні трусики з таким самим гладеньким обідком на стегнах.

У своїх колекціях women’secret давно демонструє не тільки білизну, одяг для дому, а й бра та топи, які доповнюють щоденний або вечірній образ. «Якщо не знаєш, яку блузку вдягти під костюм, сміливо обирай топ із мереживом, – радить блогерка та стилістка Ангеліна Комарова. – Вдень можна застебнути піджак, а ввечері без сорому розстібнутися».

Лінійка Trendy Fleur – це різноманіття квіткових принтів, динамічних силуетів та оригінальних деталей. Це поєднання рожевого та чорного кольорів зі спокусливим мереживом.

Із нової колекції Іванка Хома обрала чорне бра, легкий халат із квітами та домашні пухнасті капці.

“Мінуси перетворити на плюси – ця фраза останнім часом є моїм гаслом. Щоденна робота над собою, фізична праця, щоби нарешті здобути тіло мрії і почуватися впевненіше, читання книг, щоби набратись мудрості та знань, і ще багато таких «щоби». І знаєте, яка найкраща мотивація? Результат! Нічого так не надихає, коли бачиш у відображенні дзеркала кращу версію себе, одягаєш улюблену білизну від women’secret і розумієш, що в ній тобі немає рівних», – поділилася блогерка.

Знайшлося місце в осінній колекції бренда і класичним моделям у світлих відтінках. Олена Притула обрала білий бюстгальтер із ніжним мереживом і високі трусики, а Марія Скорченко – щоденний квітковий бавовняний комплект.

Адреси магазинів women’secret:
Київ
ТРK «Проспект», ТРЦ Gulliver, ТРЦ «Україна», ТРЦ Sky Mall, ТРЦ DreamTown, ТЦ «Піраміда», ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ River Mall
Дніпро
ТРК «МОСТ-Сіті Центр»
Львів
ТРЦ «Форум Львів»

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!