ВОГОНЬ! Принось до Orange Club Outlet вогнегасник – отримай знижку 

від | Вер 6, 2019 | PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

Спекотно може бути і осінню! Orange Club Outlet запустив нову рекламну кампанію – «ВОГОНЬ!». Головною героїнею кампанії стала дівчина та її осінні луки, які дійсно ВОГОНЬ!

«Запускаючи рекламну кампанію мережі аутлетів, ми змінюємо ставлення до розуміння роботи такого типу магазинів і особливості їхнього товару, — розповідає маркетинг-директор мережі Марія Розпутна. —  Аутлети за шаблоном — це доступно та якісно, а у нас це ще й вогняно, запально і весело. У нашій мережі кожен клієнт може вибрати собі круту річ. На підтримку рекламної кампанії ми проведемо низку активностей у магазинах, а також — серію вечірок ZVZ, які відбудуться під нашим слоганом: «ZAVOZ У ORANGE CLUB OUTLET — це ВОГОНЬ». У нашій мережі — вогняні ціни, вогняні люди, вогняні бренди і, звичайно ж, вогняні вечірки. Тому шопінг в Orange Club outlet — це ВОГОНЬ».

Рекламна кампанія передбачає заходи на підтримку полум’яної ідеї, тож не панікуйте, побачивши пожежників поряд з торговельними центрами міста – це лише промоутери від Orange club, які тримають територію під контролем. Весь персонал магазину тепер носить фірмові червоні пов’язки чергових, щоб стежити за пожежною безпекою в магазинах. Для палких фото в соціальні мережі на вас чекають спеціальні зони з вогнегасниками. До того ж ваші гарячі покупки запакують в нові термостійкі пакети з наклейкою: «CAUTION! HOT!», щоб усі навколо розуміли, що ви придбали не просто річ, а «ВОГОНЬ!».

«Коли ми, спостерігаючи за клієнтами Orange Club, шукали емоцію, яку вони відчувають, приміряючи свій новий лук із Scotch&Soda, H&M і COS, стало зрозуміло, що це «вогонь», який і ліг в основу нашої рекламної кампанії, — розповідає Віталій Грушецький, артдиректор агентства Patsany. — Вогонь — це дуже красиво і водночас небезпечно, тому у всіх візуальних елементах ми, з одного боку, попереджаємо про цю небезпеку, а з іншого — запрошуємо загасити разом із нами. У цьому нам допоможуть десятки вогнегасників, які розміщені у магазинах всієї мережі Orange Club Outlet».
Вогняні покупки – вогняні знижки. Якщо принесете до магазину вогнегасник, отримаєте знижку 10%, а ще шукайте на вулицях Києва, а особливо біля торговельних центрів, де розташовані магазини, спеціальні жовті наліпки з QR-кодами і надписом: “Вогонь?”, скануй і приходь за персональною знижкою в один з магазинів.

 
Паралельно з рекламною кампанією команда поставила за мету продемонструвати, що Orange Club — це мініфестиваль для своїх, де відбуваються вечірки з коктейль-барами, відбірною музикою, атмосферою веселощів та розслабленості. Перша гаряча вечірка стартує вже 20 вересня в ТЦ GORODOK GALLERY, проспект Степана Бандери, 23.
Адреси Orange Club Outlet: 
ТЦ GORODOK GALLERY, проспект Степана Бандери, 23, Київ
ТЦ ACADEM CITY, проспект Академіка Палладіна, 16, Київ
Маркет-Молл “Даринок”, вулиця Біломорська, 1, Київ
БЦ «ЛІВОБЕРЕЖНИЙ», вулиця Євгена Сверстюка, 2А, Київ
ТРЦ «РайON», вулиця Миколи Лаврухіна, 4, Київ
ТЦ «ПАРАЛЕЛЬ», вулиця Олександра Мишуги, 6, Київ
ТРЦ “ТЕРМІНАЛ”, вулиця Київська, 316, Бровари
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!