Drabyna. ETNODIM створив платформу для молодих дизайнерів

від | Сер 27, 2019 | FITTING ROOM, PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

Український бренд одягу запустив платформу Drabyna для реалізації ідей молодих дизайнерів. 
“Будь-хто з охочих може розробити власну модель одягу та надіслати ескізи нам, – розповідають в ETNODIM. – Але основну ставку ми робимо саме на молодих дизайнерах або дизайнерах-початківцях. Хочемо допомогти їм у реалізації себе, показати, як все влаштовано за лаштунками, виробничий процес, навчити справлятись зі складнощами, які можуть виникнути в процесі та працювати в команді”. 

 
Щоб узяти участь у проекті, необхідно надіслати бренду свій варіант крою, силуету сукні або сорочки (власний малюнок або фото з інших джерел), розробити орнамент вишивки (малюнок від руки або малюнок у будь-якому графічному редакторі) та написати короткий опис моделі (кольори, тканина, техніка виконання). 

Пропозиції, які пройдуть відбір, дизайнер зможе реалізувати спільно з командою ETNODIM. Окрім того, автор чи авторка найкращої моделі отримає 10 тисяч гривень. Переможців конкурсу визначатимуть щомісяця.
Минулого року бренд уже реалізував першу сукню з дизайнеркою інтер’єрів – Іванкою Бородіною. 

Ескіз


 

Реальная сукня


 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!