«До біса пакет!». Вітрини магазину Всі. Свої перетворились на смітник

від | Сер 23, 2019 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Дослідження говорять, що один пакет використовується в середньому 12 хвилин. А розкладається він щонайменше 500 років. Українець щорічно використовує 500 пластикових кульків. Пакет з пакетами — це не просто мем, це наша реальність. Саме тому проект «Всі. Свої» запускає кампанію #добісапакет та закликає людей відмовитися від поліетилену.
«Для цієї кампанії ми наповнили вітрини магазину використаними пакетами. Ми це зробили, щоб продемонструвати: сміття скрізь, і ми самі його поширюємо. Купуючи одяг та продукти, люди беруть безліч пакетів, які їм не потрібні: донісши покупку додому, поліетилен викидають. А він потім розкладається не одну сотню років.

Ми хочемо змінити культуру споживання та шопінгу, зробити її відповідальнішою. Тому відмовляємося від поліетилену, шлемо пакети до біса. І ви можете зробити те саме»,— розповідає засновниця проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.
Кожен, хто бажає попрощатися з поліетиленом – приносьте свої пакети в магазин Всі. Свої на Хрещатику, 27. Після вітрини їх передадуть ГО «Україна без сміття» для подальшої переробки. Умова – пакети мають бути чистими.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!