Новий кліп Astronata: Pain на вулицях Сан-Франциско

від | Сер 1, 2019 | Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Експериментальний дует Astronata, що складається з саундпродюсера Іллі Місюри й вокалістки Нати Сміріної, презентував нову роботу. Трек Pain вже звучить на британських радіохвилях, а над кліпом працював тандем On a Whim Films.
Рішення про колаборацію проектів Astronata й On a Whim Films було стрімким. Як зауважила Ната Сміріна, це було схоже на магічний збіг світів і обставин.
“З Асею Ніколаєвою, режисеркою відео, ми з одного міста, хоча особисто знайомі не були. Її мама організовувала прогресивні фестивалі в Харкові, на одному з яких група Pur: Pur виступала років десять тому. Асю вперше побачила в аеропорту та була вражена, – розповідає Ната Сміріна. – Вона була схожа на ніжну лісову лань: творча, довгонога і шалено красива. Через багато років, випадково до мене потрапляє посилання на конкурс, де режисер з Сан-Франциско шукає трек для зйомки танцювального відео. І цим режисером виявилася Ася. Ми поспілкувалися, зрозуміли, що у нас однакові погляди на творчість, довіряю її почуттю прекрасного. Ася запропонувала своє бачення, і це було прямим попаданням у трек”.
Відеоряд на Pain знімали на вулицях Сан-Франциско. Головні ролі виконали Владислав Козлов, артист балету, в минулому танцівник Большого театру, а нині соліст San Francisco Ballet, і американська актриса Кендра Макфі.

 
Astronata також зараз працює над саундтреком і саунд-дизайном для короткометражного фільму On a Whim (Примха), який зняла Ася Ніколаєва. On a Whim буде представлений на відомому американському кінофестивалі незалежного кіно Sundance Film Festival. Також обидві команди замислюються про створення повнометражного фільму.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!