Новий кліп Astronata: Pain на вулицях Сан-Франциско

від | 01.08.2019 | Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Експериментальний дует Astronata, що складається з саундпродюсера Іллі Місюри й вокалістки Нати Сміріної, презентував нову роботу. Трек Pain вже звучить на британських радіохвилях, а над кліпом працював тандем On a Whim Films.
Рішення про колаборацію проектів Astronata й On a Whim Films було стрімким. Як зауважила Ната Сміріна, це було схоже на магічний збіг світів і обставин.
“З Асею Ніколаєвою, режисеркою відео, ми з одного міста, хоча особисто знайомі не були. Її мама організовувала прогресивні фестивалі в Харкові, на одному з яких група Pur: Pur виступала років десять тому. Асю вперше побачила в аеропорту та була вражена, – розповідає Ната Сміріна. – Вона була схожа на ніжну лісову лань: творча, довгонога і шалено красива. Через багато років, випадково до мене потрапляє посилання на конкурс, де режисер з Сан-Франциско шукає трек для зйомки танцювального відео. І цим режисером виявилася Ася. Ми поспілкувалися, зрозуміли, що у нас однакові погляди на творчість, довіряю її почуттю прекрасного. Ася запропонувала своє бачення, і це було прямим попаданням у трек”.
Відеоряд на Pain знімали на вулицях Сан-Франциско. Головні ролі виконали Владислав Козлов, артист балету, в минулому танцівник Большого театру, а нині соліст San Francisco Ballet, і американська актриса Кендра Макфі.

 
Astronata також зараз працює над саундтреком і саунд-дизайном для короткометражного фільму On a Whim (Примха), який зняла Ася Ніколаєва. On a Whim буде представлений на відомому американському кінофестивалі незалежного кіно Sundance Film Festival. Також обидві команди замислюються про створення повнометражного фільму.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Український телесеріал «Спіймати Кайдаша» з’явиться на Netflix

Український телесеріал «Спіймати Кайдаша» з’явиться на Netflix

Український телесеріал «Спіймати Кайдаша» за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» додадуть на стримінгову платформу Netflix. Підписники зможуть подивитися серіал з 29 березня, повідомили у пресслужбі...

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

Номінація на «Оскар» — це вже увага до України. Команда фільму «Будинок зі скалок» прокоментувала результати премії

«Будинок зі скалок» став єдиним фільмом, номінованим на премію «Оскар-2023», та другим в історії з-поміж стрічок, серед країн-виробників яких є Україна. Нагороду отримав конкурент у номінації — фільм про російського...