Футболки та значки з #ДивоЛеся

від | Чер 20, 2019 | FITTING ROOM

Час читання: ( Кількість слів: )

Фріда Кало – перша героїня арт-проекту #ДивоЛеся, чий портрет з’явився на футболках, які вже можна придбати в нашому магазині The Shop. Образ мексиканської художниці, яка страждала, але творила все життя, супроводжується фразою Лесі Українки: «Щоб не плакать, я сміялась». Вартість футболки – 550 гривень.

На сайті ви можете проголосувати за улюблений образ серії та тим самим прискорити її вихід. Уже скоро ми відкриємо передпродаж на наступну серію – слідкуйте за оновленнями у наших соціальних мережах та в магазині.

Значки одразу з трьома героїнями проекту – Лесею Українкою, Диво-жінкою, Фрідою Кало та Емі Вайнгауз – доступні до передзамовлення у наших партнерів Nevpynno. Піни будуть у наявності після 20 червня. Вартість – 165 гривень, у разі замовлення від 10 штук – 150 гривень.  

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!