Борітеся – поборете: Ольга Сумська, ЛУНА та Майкл Щур проти гомофобії

від | Тра 17, 2019 | Новини

17 травня у світі відзначають Міжнародний день боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією. З цієї нагоди КиївПрайд спільно з кліпмейкером та режисером Юрієм Двіжоном запустили інфокампанію “Борітеся – поборете!”.

 
До неї долучилися 15 знаменитостей, які знялися у ролику. Серед героїв зірки шоу-бізнесу, телебачення, політики та дипломати, а саме: акторка Ольга Сумська, співачка ЛУНА, телеведучий Майкл Щур , співачка Alina Pash , травесті діва Монро, співак  Дмитро Шуров, телеведуча Яні Соколова, музичний гурт YUKO та інші.
 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!