Таємний месседж до міста. Новий дроп Support by Poustovit

від | Тра 2, 2019 | FITTING ROOM

Бренд Support by Poustovit представляє новий дроп у продовження історії про Київ.  Це лімітована серія бежевих худі ПРАВИЙ ЛІВИЙ БЕРЕГ з бежевою вишивкою.

“Це історія про таємний месседж до рідного міста. Вишитий текст, мов колір шкіри – має особливу фактуру, що ти бачиш неозброєним оком, але, водночас, його майже не видно. Вишивка віддзеркалює сутність справжнього кохання: зовсім не обов’язково кричати в голос про свої почуття, щоб їх побачили”, – розповідають дизайнери.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!