За кілька днів почнеться сезон сімейних святкувань у широкому родинному колі, а отже, сезон безкультурних запитань до дівчат, які ще незаміжні або заміжні і ще без дітей, або “ще гірше” – незаміжні, без дітей та активно займаються розбудовою власної кар’єри.
Футболки "для родинного застілля"
Саме для таких ситуацій, із метою боротьби з проявами побутових гендерних стереотипів, команда Royenko Marketing Agency створила серію футболок із гумористичними принтами та закликом носити футболки, а не ярлики.
Флагманами колекції стали футболки з написами: “А часікі-то тікають…”, “Маєш бізнес, а хто готує їсти?”, “Нахіба тобі работать, ти же дєвочка!”, “Така красіва, шкода шо розумна!”
Футболки "для родинного застілля"
«Кожна з нас чула на свою адресу ці стереотипи-запитання безодню кількість разів. Зокрема, від найближчих людей. Знаєте, просто накипіло. Але замість довгих просвітницьких розмов ми вирішили довести все до абсурду і вдарити гумором по стереотипах», – коментує Ольга Роєнко, СЕО Royenko Marketing Agency.
Футболки "для родинного застілля"
Креативний проект “носи_футболку_не_ярлик” — фіналіст всеукраїнського конкурсу дизайну від компанії “Всі.Свої” та благодійного фонду AIDS.UA Олени Пінчук, спрямованого на боротьбу з гендерними стереотипами.
Команда агенції не здобула перемогу, але під час голосування проекту отримала сотні голосів підтримки, тому вирішила реалізувати проект самостійно під брендом Re4i by Royenko Marketing Agency.
Футболки "для родинного застілля"
Уже на етапі передзамовлення агенція отримала близько 100 заявок на придбання футболок. Наразі вся колекція виготовлена та доступна для продажу.