Нюдова палітра у новий колекції Balcony

від | Кві 18, 2019 | FITTING ROOM, Новини

Український бренд одягу для дому та відпочинку Balcony випустив нову колекцію. Весняна лінійка присвячена найбільш універсальному кольору — бежу у різних відтінках: від ніжно-молочного до насиченого шоколадного. Це знайшло відгук і у назві колекції — Second Skin. Second Skin — квінтесенція комфорту, впевненості та натуральності.  Це баланс між речами суто для дому та street style.
«Грані моди сьогодні розмиті — натомість є курс на комфорт та відчуття впевненості. Тому наші «вуличні набори» наділені розслабленими силуетами та оверсайз-формами, які не сковують та більше притаманні для домашнього одягу»,— розповідає засновниця бренду Катерина Бойко.

Колекція є своєрідним конструктором: можна міксувати всі її частини, бо вони витримані в одній кольоровій гамі і чудово доповнюють одна одну. Більшість речей виготовлено із льону, який вже чотири роки роки поспіль використовують у весняних лінійках бренду, а також із бавовни та віскози.

Два «козирі» колекції — костюмний набір із льону у двох кольорах та халат-тренч. Перший нагадує розслаблені 70-ті, і може слугувати вам як вдома, так і на вечірній прогулянці, якщо обіграти його аксесуарами. А другий доводить, що халат — самодостатня одиниця гардеробу, яку Balcony Garment робить максимально зручною та витонченою.
Для поціновувачів класики створили традиційні піжамні моделі з віскози, які так полюбилися аудиторії. А для шанувальників всього яскравого — лімітований тираж накидок з шортами, які будуть однаково доречними і вдома, і на пляжі. Для лімітованої колекції комплектів обрали тканини із флористичними, геометричними та анімалістичними принтами.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!