"Любити себе – не означає стати егоїсткою". Блогерки про любов до свого тіла

від | 03.04.2019 | PROMO

Час читання: ( Кількість слів: )

Прагнення до ідеалів у минулому, зараз на першому плані – любов до себе будь-якої. Комплекси є майже у всіх, вони з’являються через надмірну прискіпливість близьких, через глянцеві стандарти краси чи стереотипи. Щоби подолати їх, іноді потрібно дуже багато часу, але воно того варте!
Пізнання себе справжньої, розуміння себе та свого тіла – те, про що говорять українські блогерки разом із брендом @womensecretukraine.
Роксолана Ліма
“Щойно я припинила комплексувати щодо своєї фігури, перестала думати про це та полюбила себе, своє тіло, свої великі щоки, як усе зайве, що мені так не подобалося, стало саме по собі зникати. Почала просто любити себе, активно доглядати за собою, своїм тілом, і воно почало мені дякувати.

Любити себе – не означає стати егоїсткою, яка не рахується ні з ким і ні з чим. Це означає навчитися сприймати і любити себе такою, якою ти є, жити для себе і приділяти собі більше часу, бути в гармонії з собою і навколишнім світом.

Психологи кажуть, що людина притягує до себе такі ж емоції та думки, які генерує сама. Комплексуєте через горбинку на носі? Значить, на вашому шляху часто будуть зустрічатися люди, що поділяють вашу позицію і посилюють цей комплекс. Це ж стосується і фігури, і всього іншого”.
Таня Пренткович 
“Я жінка і ненавиджу своє тіло!” – найсмішніше, що це відчуття однаково часто відвідує як тих, хто доїдає третій десерт за раз, так і тих, хто стікає потом на біговій доріжці та зважує кожен грам їжі, і тих, чиїм коштом живуть пластичні хірурги.

Ці ненависні кілограми та неідеальна шкіра, постійні обмеження, дієти, спорт до непритомності – не любити своє відображення у дзеркалі та постійно прагнути досконалості, яку нам нав’язали глянці. Не можна розслаблятися – три місяці роботи коту під хвіст після тижня так званого релаксу, коли ти дозволяєш собі трохи більше.
Я люблю себе! Люблю кожну складочку на тілі, люблю свої неідеальні груди, які годували мою дитину довгих півтора року. Я люблю всі ті компліменти від чоловіка і як на фото виходить моя спинка. Люблю гарну білизну, бо вона дозволяє почуватися більш сексуальною і ще більш впевненою в собі.

Немає ідеальних людей! Але любіть себе! Немає нічого поганого у прагненні стати кращою версією самої себе! Проте не забувайте, що без любові до свого тіла нічого не вийде”. 
Лана Мусієнко 
“П’ять способів сподобатися всім. Спрацьовує 100%!

  1. Грати роль, яка сподобається оточенню.
  2. Сприймати будь-яку критику і виправлятись, бо люди так кажуть.
  3. Підлизуватись, щоб нікого не образити.
  4. Робити перший крок завжди, щоб усі почувалися комфортно і вам під плінтусом теж було добре.
  5. Погоджуватись із усіма.

Розслабтеся, нічого не спрацьовує. Правил не існує, немає такого рецепта!

Не намагайтесь комусь сподобатися, будьте собою, якщо люди вас такими не сприймають, тоді навіщо такі люди? Любіть себе, і тоді до вас точно будуть тягнутись ті, на кого ви заслуговуєте”.⠀

 
Айтен Новрузова
“Як на мене, останнім часом багато говорять про бодіпозитив, але мало хто дивиться в корінь. Бодіпозитив – це не про те, що дівчата з фігурою Сінді Кроуфорд або Кейт Мосс вже не модні.

Навпаки, бодіпозитив несе в собі важливу місію – донести, що у нас є вибір, є право хотіти і бути такою, якою ми себе бачимо. Хочемо без докорів сумління з’їсти пончик із цукром? Беремо і їмо. Хочемо пройти марафон без цукру два тижні – справа наша.
Річ ось у чому. Бодіпозитив – це прийняття себе і своїх бажань. І всі наші зміни в собі повинні виходити з нашого єства, а не чиїхось канонів краси або недоречних жартів, булінгу і цінних вказівок.

Рада, що в свої 30 років зі своїми 57 кг, середнім зростом 168 см, розтягненнями, постакне, татуюваннями можу сказати, що я люблю себе і ще когось надихаю своїм прикладом”. 
Іванка Хома
“Любити себе, приймати з усіма недоліками та перевагами. Повірте, коли є гармонія з власними думками і тілом, то легше досягати поставленої мети, навіть оточення ставиться якось по-особливому.

Зізнаюсь, я геть не задоволена на 100% своїм відображенням у дзеркалі. Але погодьтесь, що шукати в собі недоліки, створювати комплекси і порівнювати з іншими – найлегше. А почати працювати і щодня намагатися бути кращою, ніж вчора – не так просто.

Є декілька речей, які точно надихатимуть і мотивуватимуть. По-перше, вас повинні оточувати люди, які знають чого хочуть від життя. По-друге, щовечора записуйте три речі, за які ви вдячні цьому дню. А ще не забувайте про догляд за собою та тіште себе маленькими приємними дрібницями”. 
Тіна Сізонова
“У кожної з нас бували різні періоди відносин із людьми та з самою собою, різне ставлення до свого тіла. Встановлені стандарти краси і соціальні мережі не дають розслабитися. Ідеальні дівчата з рельєфними тілами і кубиками в усіх можливих місцях так і підкидають дрова у багаття невпевненості в собі. Зізнаюся, що сама я один період страшенно не любила і не приймала свою фігуру. Розумію, що це здається дико, але я себе в дзеркалі бачила абсолютно не так, як інші.
"Любити себе – не означає стати егоїсткою". Блогерки про любов до свого тіла
З роками я почала розуміти, що шеймити себе, порівнювати з іншими і вганяти в комплекси – це найпростіше рішення. Але полюбити себе, прийняти і, найголовніше, працювати над собою – це дійсно завдання не з легких. Мені було потрібно три роки, щоб усвідомити це.
"Любити себе – не означає стати егоїсткою". Блогерки про любов до свого тіла
Не буду приховувати, часом у мене все одно з’являється поганий настрій та надмірна прискіпливість до самої себе. Але в такі моменти я просто видихаю, вдягаю комплект нової білизни, підходжу до дзеркала і кажу собі: “Yep still fabulous!”
 
Адреси магазинів women’secret:
Київ
ТРK Проспект, ТРЦ Gulliver, ТРЦ “Україна”,
ТРЦ Sky Mall, ТРЦ DreamTown,
ТЦ “Піраміда”, ТРЦ Lavina Mall
Дніпро
ТРК “МОСТ-Сіті центр”
Львів
ТРЦ “Форум Львів”

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

«Ти, помножена на три»: стартує освітньо-менторська програма для жінок-лідерок

«Ти, помножена на три»: стартує освітньо-менторська програма для жінок-лідерок

У квітні 2022 року команда українського НГО Biasless провела опитування серед жінок, які вирішили залишитись в Україні під час війни. Завданням було з’ясувати кар’єрні перспективи та зрозуміти, як підтримати жінок, які,...

«Iндекс комфортної посадки»: Як обирати білизну онлайн і ніколи не помилятися

«Iндекс комфортної посадки»: Як обирати білизну онлайн і ніколи не помилятися

Часто жінки відмовляються від онлайн-купівлі бра, вважаючи, що без примірки не обійтися. І навіть із приміркою багато жінок усе життя носять неправильне і незручне бра. Український бренд білизни brabrabra доводить, що вибір...