В NAMU покажуть архівні сукні Chloé

від | Бер 6, 2019 | FITTING ROOM, Новини

14 березня за медіапідтримки L’Officiel в оновленому Національному художньому музеї України відкриється виставка Chloé Couture. Це ретроспектива всесвітньо відомого модного дому, заснованого 1952 року талановитою Габі Агьєн. Протягом усього часу свого існування Chloé є брендом, орієнтованим на потреби жінки. В різні періоди модний будинок очолювали видатні модельєри та дизайнери: Карл Лагерфельд, Стелла МакКартні, Фібі Філо, Ханна МакГіббон та інші. 

“Виставка продемонструє внесок бренду в розвиток fashion-індустрії, а також його внутрішні трансформації за сімдесят років, які вже стали частиною історії моди. Експозиція складатиметься зі спеціальної колекції ‒ Chloé Archive, сформованої 2011 року, і буде відображувати тематичний шлях творінь бренду, зупиняючись на ключових моментах історії модного дому”, – пише L’Officiel.
В експозицію увійде 30 моделей. Серед них і романтичні шифонові сукні Chloé, що навіюють спогади про моду 1970-х, і сюрреалістичні творіння 1980-х, і практичний одяг 2000-х.
У першому залі буде зібрано матеріали, які висвітлюють творчий процес художніх директорів Chloé. Замітки, документи, фото з показів, редакційні статті та твори мистецтва, роздруковані на площині заввишки 4 метри, що перегукуються з презентованими предметами одягу.
У другому залі буде виставлено добірку вінтажних журналів L’Officiel з 1970-х років до сьогодні. Відомі фешн-зображення фотографів Гі Бурдена, Клайва Ерроусміта і всесвітньо відомого фешн-ілюстратора Антоніо Лопеса додадуть додатковий зміст експанованому вбранню й продемонструють, як будинок моди Chloé створює впізнавану естетику шарму.
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!