Соціальна колаборація Kachorovska та Фонду родини Богдана Гаврилишина

від | Лют 27, 2019 | FITTING ROOM

Бренд Kachorovska представив колекцію сумок Kachorovska #BH15, яка була створена в рамках співпраці з Фондом Родини Богдана Гаврилишина. Натхненням для колекції стали життя та громадська діяльність видатного мецената та економіста Богдана Дмитровича Гаврилишина.
Працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки ще на початку 2010-х Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що світ не є здоровий і що для того, щоб змінити ситуацію, потрібно брати на себе відповідальність на всіх рівнях.
У 2014 році пан Богдан створив Декларацію відповідальності людини, 15 пунктів якої стали основою для соціальної колаборації Kachorovska та Фонду родини Богдана Гаврилишина – Kachorovska #BH15.
До колекції увійшли сумки Erna Mini у 3-х базових кольорах (бежевий, блідо-рожевий, чорний). Сумки традиційно виконані з натуральної італійської шкіри і пошиті вручну майстрами Kachorovska. Кожна з сумок має унікальний принтований ремінь з написом, який відповідає пунктам Декларації #BH15.
20% від продажів кожної сумки з колекції Kachorovska #BH15 будуть перераховані на підтримку програми Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!