MustHave випустив хустку з картою Львова

від | Лют 25, 2019 | FITTING ROOM

У доповнення до нової колекції MustHave випустив міні-лінію аксесуарів – хусток з авторськими принтами.
MustHave презентував 4 моделі хусток-каре, кожна з яких виготовлена у двох розмірах – великому та маленькому.

“Ми захоплюємося красою нашої країни, а тому вирішили висловити це почуття в аксесуарах MustHave, розробивши хустку із зображенням визначних пам’яток України. Усі вони добре нам відомі, але нам хотілося, аби про них дізналися ще більше людей по всьому світу”.

Хустка з урбан принтом «Мапа Львова» – друга з серії із зображенням мап українських міст. Раніше  виходила хустка з мапою Києва.

Також в колекції флористичний принт «Квіти» – для яскравого весняного настрою та пістрявий принт з мотивуючим написом «Слухай своє серце».

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...