Український бренд створив колекцію з виставкових банерів фотофестивалю

від | Січ 31, 2019 | FITTING ROOM

Арт-колекція бренду Domanof отримала назву Dump, що в перекладі з англійської означає «сміттєзвалище».

Вона складається з шести елементів одягу, що виготовлені з банерної тканини, на якій були надруковані фотографії корейського фотографа Хейіль Квона. Його виставка «Простір після спектаклю» стала частиною паралельної програми фестивалю Odesa Photo Days 2018.

Для створення колекції Domanof поєднав банери з вже використаним денимом, підкресливши важливість вторинної переробки.

Максим Фіногеєв, фотограф, співавтор ідеї, представник команди Odesa Photo Days: «Мене давно цікавлять екологічні проблеми і те, як ми, кожен з нас, можемо допомогти їх вирішенню. Після фотофестивалю завжди лишається багато використаних матеріалів. Минулого року ми зробили стильні арт-сумки з банерів з фотографіями грузинської фотографки Натели Григалашвілі. Цього разу я запропонував Дмитру Доманову створити з відпрацьованого матеріалу одяг».

Дмитро Доманов, дизайнер, автор колекції: «Я радо погодився на пропозицію від Odesa Photo Days, тому що мене хвилює бездумне споживання, що приносить шкоду планеті і знищує величну природу. Зараз модні бренди по всьому світу задумуються про такі речі і стають більш дружніми до навколишнього середовища. Усі ці теми відображені у нашій новій колекції, яку ми представимо у вигляді презентації».

Презентація колекції Dump відбудеться у рамках Ukrainian Fashion Week.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!