Новый Год. Версия Support by Poustovit

від | Гру 28, 2018 | FITTING ROOM

Новая съемка бренда Support by Poustovit посвящена Новогодней ночи, которую ребята проводят как в старые добрые времена, без соцсетей в домашней атмосфере, пытаясь развлечь себя оливье или акробатическими номерами.

У них нет новогодней елки, но они пытаются сделать ее одежды, которую  нашли в шкафу.

Новогодняя вечеринка превращается в  boring situation, что является  своего рода метафорой современного мира, в котором мы не мыслим жизнь без соцсетей. В котором нам скучно проводить время наедине с близкими и самим собой.
 

 
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!