Артефакти 90-х на світшотах від SIL’

від | Гру 17, 2018 | FITTING ROOM

Український бренд SIL’ спеціально до новорічних свят випустив колекцію світшотів.

«Ми зробили колекцію, щоб полегшити людям вибір новорічних подарунків, – розповідають засновниці бренду. – У нас все є, девайсами не здивуєш, сертифікати мало хто любить. А от спогади з дитинства – інша справа. Речі, які ми так хотіли у віці 5-10-12 років. Які залишили в пам’яті суперсильні емоції – це цікаво. І неочікувано».

У колекції шість світшотів, які можуть зігріти найсентиментальніших. Команда бренда переосмислила артефакти 90-х, які хотіли отримати від санти-мороза-батьків: тамагочі, тетріс, приставка.

«Ти вже можеш купити всі жуйки в Сільпо? Тепер твоя черга дарувати тамагочі».

«Усе не просто так – дістав з пам’яті девайс і надрукував на світшоті. SIL’ – це одяг зі змістом, зі сценаріями, тому символи 90-х переплетені з історіями сьогодення. Із залізного конструктора зібрана ультрасучасна ракета «Х», а в тамагочі тепер живе піксельна людина зі своїми потребами в «меню». На спині кенгурушки восьмибітний герой проходить свою life story на score 2019 і з одним життям. На синьому світшоті – інструкція, як влаштувати «перерву» і зробити з пробки і ґудзика «пилу».

Ілюстрації створені вручну і надруковані шовкографією. Вперше SIL друкували золотом, сріблом, чистими кольорами і яскравими градієнтами.
Придбати можна на сайті або на сторінках SIL’ у соціальних мережах.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!