«Постіль». Новий кліп блогерки Jerry Heil

від | Лис 13, 2018 | Дивитися

Справжнє комбо молодих талантів. Учасник шоу “Топ-модель по-українськи” Дмитро Топоринський виконав головну роль у кліпі на пісню «Постіль» блогерки та учасниці нового сезону шоу «Х-фактор» Jerry Heil, а режисером став DVIZHON.
 

«Майже 15 годин зйомок я пролежала на холодній бетонній підлозі в пустій квартирі новобудови,а від хвилювань більше доби нічого не їла й не пила — усе заради ідеї: показати цнотливу дівчину, яка втікає від хаотичних сексуальних зв`язків в пошуках справжнього кохання», – ділиться враженнями співачка.
 

Режисером відеороботи став DVIZHON, відомий своїми роботами для багатьох зірок українського шоу-бізнесу: «Це вже стане традицією кожного року випускати кліпи з найяскравішими учасниками шоу “Топ модель по-українськи” для молодих та супер талановитих артистів. З Jerry Heil ми випадково познайомились цього літа і я пам’ятаю ті мурашки, які я відчув під час прослуховування її треку «Постіль». Для мене вона є відкриттям 2018 року. Джері самобутня, щира та мега талановита дівчина. Щасливий створювати кліпи для такої музики», – додає режисер

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!